Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Najlepsi!

Po zaciętej walce udało nam się ostatecznie wygrać rywalizację sztafet klubowych w ramach tegorocznych Klubowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w miniony weekend we Wrocławiu i okolicy. Zmagania rozpoczęły się już w sobotę wieczorem, kiedy to zostały rozegrane dwie zmiany nocne - w naszej najmocniejszej sztafecie ruszyli Jacek Morawski (1. zmiana) i Monika Gajda (2. zmiana). Po ciężkiej walce na wymagających trasach zajmowaliśmy 6. miejsce ze startą około 11 minut do liderów. Na szczęście następnego dnia rozpoczęło się szybkie odrabianie strat dzięki bardzo dobrym biegom Ani Górnickiej-Antonowicz (3. zmiana) i Krzyśka Wołowczyka (4. zimiana), który zniwelował stratę do około 3 minut. Dobry bieg Michała Pierzchały (5. zmiana) pozwolił jeszcze bardziej zmniejszyć stratę do prowadzącego Orientusia Łódź, a po kolejnej zmianie w wykonaniu Piotrka Parfianowicza już prowadziliśmy. Spokojny bieg Maćka Grabowskiego na ostatniej zmianie nic w tej kwestii nie zmienił, więc mogliśmy się w pełni cieszyć z naszego pierwszego zwycięstwa w zmaganiach sztafet podczas Klubowych Mistrzostwach Polski. 2. miejsce zajął ostatecznie Azymut 45 Gdynia, natomiast 3. miejsce przypadło UKS Orientuś Łódź.

Oprócz zwycięskiej sztafety wystawiliśmy również dwie kolejne, które również spisały się dobrze. Sztafeta w składzie Kamil Anc, Viola Piatrouskaya, Ewa Wołek, Piotr Sotniczuk, Anna Maria Antonowicz, Michał Wołowczyk i Sławek Cygler zajęła bardzo dobre 14. miejsce w stawce 28 sztafet. 3. skład, czyli Grzesiek Biolik, Agnieszka Biolik, Joanna Parfianowicz, Wojtek Mossakowski, Julia Mianowska, Janek Rutka i Rafał Mianowski zajęli bardziej odległe miejsce, ale również okupione zaciętą walką.

Dobre wyniki uzyskaliśmy na wcześniejszych biegach, czyli na piątkowym sprincie i biegu średniodystanowym, który odbył się w sobotę rano:

Sprint
4. miejsce Monika Gajda K21
1. miejsce Joanna Parfianowicz K40-45
5. miejsce Emil Biolik M10
2. miejsce Wołowczyk Krzysztof M18
4. miejsce Piotr Parfianowicz M21

Średni
6. miejsce Julia Mianowka K12
3. miejsce Anna Górnicka-Antonowicz K21
6. miejsce Monika Gajda K21
1. miejsce Agnieszka Biolik K35
1. miejsce Joanna Parfianowicz K40-45
4. miejsce Michał Pierzchała M14
4. miejsce Michał Wołowczyk M16
1. miejsce Krzysztof Wołowczyk M18
1. miejsce Piotr Parfianowicz M21
6. miejsce Maciej Grabowski M21
6. miejsce Grzegorz Biolik M35
6. miejsce Rafał Mianowiski M40
6. miejsce Jerzy Antonowicz M45

Wyniki biegów indywidualnych można znaleźć tutaj, natomiast kilka naszych zdjęć pojawi się wkrótce. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom udanych występów i liczymy na jeszcze lepsze podczas Mistrzostw Polski, które już za dwa tygodnie.

GPS-tracking sprint
GPS-tracking średni

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE