Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zgłoszenia UNTS Cup

Od kilku tygodni można się już zapisywać do udziału w naszych październikowych zawodach, czyli UNTS Cup 2013. Do tej pory zgłoszenia były dostępne jedynie przez nasz system zgłoszeniowy, natomiast od dzisiaj jest to również możliwe przez stronę PZOS.

Zgłoszenia przez stronę unts.waw.pl zalecane są dla osób indywidualnych i małych grupek zawodników. Jeśli ktoś posiada już konto w naszym systemie, to jest to niewątpliwie najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby się zapisać do udziału w zawodach. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość płatności przelewem lub kartą online za pośrednictwem naszej strony. Całość zajmuje kilkadziesiąt sekund i mamy cały proces zgłoszeniowy z głowy.

- zgłoszenia bieg sprinterski,
- zgłoszenia bieg średniodystansowy.

Dostępną od dziś alternatywą są zgłoszenia przez stronę Polskiego Związku, które są sporym ułatwieniem dla klubów. Dzięki bazie zawodników na stronie PZOS zgłoszenie dużej liczby osób jest dużo szybsze, natomiast wyklucza możliwość płatności online. W tym wypadku pozostaje płatność przelewem (niższa stawka) lub w Biurze Zawodów.

- zgłoszenia indywidualne,
- zgłoszenia klubowe.

Więcej informacji na temat zgłoszeń można znaleźć na podstronie zawodów

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE