UNTS Cup 2024

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

Szybki Mózg 2023

Zapraszamy na Szybki Mózg 2023 - 11. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Mózg zakończony

Finałowym biegiem w pobliżu Metra Stokłosy zakończył się tegoroczny cykl biegów Szybki Mózg. Sam bieg nie był już wliczany do klasyfikacji generalnej i został rozegrany w formie knock-out sprintu, w którym brali udział zawodnicy kategorii Zuchwali i Profesjonaliści. Podczas biegów kwalifikacyjnych zawodnicy zmagali się ze stosunkowo krótkimi, ale dość trudnymi trasami. Dziesięciu najlepszych zawodników z biegów kwalifikacyjnych wzięło udział w biegach finałowych, które odbyły się tuż po 19.

Wśród Zuchwałych zwyciężył Cezary Brandebura, który o kilka sekund wyprzedził 12-letniego Michała Pierzchałę. Na 3. miejscu uplasował się Marcin Gliński, który stoczył na finiszu na zaciętą walkę z Mateuszem Drągowskim i Rafałem Zakrzewskim. Jeszcze bardziej zacięta walka o zwycięstwo była wśród Profesjonalistów, gdzie ostatecznie najlepszy okazał się Piotrek Parfianowicz, przed Kubą Drągowskim i Piotrem Łobodzińskim. W kategorii Dzieci zwyciężył Bartek Kołcun przed Julią Mianowską i Antonim Ostachowskim, natomiast wśród Początkujących wygrał Piotr Jędrusik, 2. był Jacek Jarzyna, a 3. Jan Antonowicz.

Cykl został zakończony, więc chcemy bardzo podziękować za udział wszystkim zawodnikom, bo bez Was tej imprezy by nie było - to Wy jesteście jej częścią i ją tworzycie! Duże podziękowania należą się również naszym partnerom, czyli firmie Kupiec, która podczas każdego etapu raczyła Was różnymi przekąskami oraz firmie Inov-8, dzięki której najlepsi dostali drobne upominki na zakończenie cyklu. Pragniemy również podziękować Dyrektorowi SP322, Panu Tomaszowi Górskiemu, za ugoszczenie nas podczas dzisiejszego etapu - powodzenia na niedzielnym maratonie!

Są już dostępne wyniki, międzyczasy, mapy i zdjęcia z naszych zawodów - to wszystko znajdziecie na podstronie cyklu. Kolejny Szybki Mózg już w przyszłym roku, natomiast od listopada tradycyjnie ruszamy z Warszawa Nocą - 1. etap w środę 20 listopada. Szczegóły całego cyklu pojawią się w najbliższych tygodniach, a po drodze w dniach 19-20 października organizujemy UNTS Cup, czyli dwudniowe zawody, na które również serdecznie zapraszamy!