Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mózg zakończony

Finałowym biegiem w pobliżu Metra Stokłosy zakończył się tegoroczny cykl biegów Szybki Mózg. Sam bieg nie był już wliczany do klasyfikacji generalnej i został rozegrany w formie knock-out sprintu, w którym brali udział zawodnicy kategorii Zuchwali i Profesjonaliści. Podczas biegów kwalifikacyjnych zawodnicy zmagali się ze stosunkowo krótkimi, ale dość trudnymi trasami. Dziesięciu najlepszych zawodników z biegów kwalifikacyjnych wzięło udział w biegach finałowych, które odbyły się tuż po 19.

Wśród Zuchwałych zwyciężył Cezary Brandebura, który o kilka sekund wyprzedził 12-letniego Michała Pierzchałę. Na 3. miejscu uplasował się Marcin Gliński, który stoczył na finiszu na zaciętą walkę z Mateuszem Drągowskim i Rafałem Zakrzewskim. Jeszcze bardziej zacięta walka o zwycięstwo była wśród Profesjonalistów, gdzie ostatecznie najlepszy okazał się Piotrek Parfianowicz, przed Kubą Drągowskim i Piotrem Łobodzińskim. W kategorii Dzieci zwyciężył Bartek Kołcun przed Julią Mianowską i Antonim Ostachowskim, natomiast wśród Początkujących wygrał Piotr Jędrusik, 2. był Jacek Jarzyna, a 3. Jan Antonowicz.

Cykl został zakończony, więc chcemy bardzo podziękować za udział wszystkim zawodnikom, bo bez Was tej imprezy by nie było - to Wy jesteście jej częścią i ją tworzycie! Duże podziękowania należą się również naszym partnerom, czyli firmie Kupiec, która podczas każdego etapu raczyła Was różnymi przekąskami oraz firmie Inov-8, dzięki której najlepsi dostali drobne upominki na zakończenie cyklu. Pragniemy również podziękować Dyrektorowi SP322, Panu Tomaszowi Górskiemu, za ugoszczenie nas podczas dzisiejszego etapu - powodzenia na niedzielnym maratonie!

Są już dostępne wyniki, międzyczasy, mapy i zdjęcia z naszych zawodów - to wszystko znajdziecie na podstronie cyklu. Kolejny Szybki Mózg już w przyszłym roku, natomiast od listopada tradycyjnie ruszamy z Warszawa Nocą - 1. etap w środę 20 listopada. Szczegóły całego cyklu pojawią się w najbliższych tygodniach, a po drodze w dniach 19-20 października organizujemy UNTS Cup, czyli dwudniowe zawody, na które również serdecznie zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE