Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mózg zakończony

Finałowym biegiem w pobliżu Metra Stokłosy zakończył się tegoroczny cykl biegów Szybki Mózg. Sam bieg nie był już wliczany do klasyfikacji generalnej i został rozegrany w formie knock-out sprintu, w którym brali udział zawodnicy kategorii Zuchwali i Profesjonaliści. Podczas biegów kwalifikacyjnych zawodnicy zmagali się ze stosunkowo krótkimi, ale dość trudnymi trasami. Dziesięciu najlepszych zawodników z biegów kwalifikacyjnych wzięło udział w biegach finałowych, które odbyły się tuż po 19.

Wśród Zuchwałych zwyciężył Cezary Brandebura, który o kilka sekund wyprzedził 12-letniego Michała Pierzchałę. Na 3. miejscu uplasował się Marcin Gliński, który stoczył na finiszu na zaciętą walkę z Mateuszem Drągowskim i Rafałem Zakrzewskim. Jeszcze bardziej zacięta walka o zwycięstwo była wśród Profesjonalistów, gdzie ostatecznie najlepszy okazał się Piotrek Parfianowicz, przed Kubą Drągowskim i Piotrem Łobodzińskim. W kategorii Dzieci zwyciężył Bartek Kołcun przed Julią Mianowską i Antonim Ostachowskim, natomiast wśród Początkujących wygrał Piotr Jędrusik, 2. był Jacek Jarzyna, a 3. Jan Antonowicz.

Cykl został zakończony, więc chcemy bardzo podziękować za udział wszystkim zawodnikom, bo bez Was tej imprezy by nie było - to Wy jesteście jej częścią i ją tworzycie! Duże podziękowania należą się również naszym partnerom, czyli firmie Kupiec, która podczas każdego etapu raczyła Was różnymi przekąskami oraz firmie Inov-8, dzięki której najlepsi dostali drobne upominki na zakończenie cyklu. Pragniemy również podziękować Dyrektorowi SP322, Panu Tomaszowi Górskiemu, za ugoszczenie nas podczas dzisiejszego etapu - powodzenia na niedzielnym maratonie!

Są już dostępne wyniki, międzyczasy, mapy i zdjęcia z naszych zawodów - to wszystko znajdziecie na podstronie cyklu. Kolejny Szybki Mózg już w przyszłym roku, natomiast od listopada tradycyjnie ruszamy z Warszawa Nocą - 1. etap w środę 20 listopada. Szczegóły całego cyklu pojawią się w najbliższych tygodniach, a po drodze w dniach 19-20 października organizujemy UNTS Cup, czyli dwudniowe zawody, na które również serdecznie zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE