Ursynów Nocą za nami!

Stało się - 2 etap Szybkiego Mózgu 2019 za nami! Silna grupa zawodników w liczbie ponad 220 osób wystartowała dziś na Ursynowie, gdzie wszyscy mieli przyjemność zmagać się ciekawymi i wymagającymi trasami.

Ursynów Nocą już za tydzień!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą dokładnie za tydzień! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Zgrupowanie w Hiszpanii

W zeszłym tygodniu zakończyło się drugie w tym roku zgrupowanie zagraniczne. Tym razem 9-osobowa grupa naszych zawodników trenowała i startowała w słonecznej Hiszpanii. Oprócz wielu godzin spędzonych na treningach w rożnych terenach, na uwagę zasługują wyniki w zawodach Trofeo Internacional de Orientación Murcia Costa Cálida:bardzo wysokie - 10. i 12. miejsca Krzysztofa w sprincie i middlu WRE, solidne i stabilne wyniki Fryderyka, a także dobre występy dziewczyn w kategoriach juniorskich. Mamy nadzieję, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w nadchodzącym sezonie!

Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Pole Mokotowskie zdobyte!

Szybki Mózg 2019 rozpoczęty! Prawie 190 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w mroźny środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Podbój Czech i Londynu

W ostatni weekend, oprócz zawodów rowerowych, w których brała udział część naszego klubu, startowaliśmy również w innych imprezach, głównie zagranicznych. Kilkuosobowa ekipa UNTS zawitała do Londynu na London City Race, czyli długi bieg sprinterski po Londynie. W tym roku został on rozegrany w biznesowo-portowej dzielnicy, która stanowiła prawdziwą gratkę dla miłośników biegania z mapą po mieście. W całych zawodach wystartowało około 800 osób, a my zajęliśmy następujące miejsca:
- Anna Maria Antonowicz: 32. miejsce w kategorii juniorów,
- Monika Gajda: 7. miejsce w elicie kobiet,
- Anna Górnicka-Antonowicz: 14. miejsce w elicie kobiet,
- Jacek Morawski: 11. miejsce w elicie mężczyzn,
- Jerzy Antonowicz: 66. miejsce w kategorii weteranów.

Na innych zawodach, ale już w Czechach, biegała inna grupka naszych. Silna ekipa pod wodzą Marka Wołowczyka ścigała się na Mistrzostwach Czech na dystansie klasycznym, które zostały rozegrane w okolicy Głuchołaz, znanych z tegorocznego Polsko-Czeskiego Pucharu. Najlepiej wypadł Piotrek Parfianowicz, który po udanym biegu kwalifikacyjnym w sobotę, zajął 2. miejsce w biegu finałowym. Krzysztof Wołowczyk niestety zaliczył popularnego NKLa w kwalifikacjach, co wykluczyło go z walki o medale. Musiał zadowolić się zwycięstwem w finale C. Marek Wołowczyk w swojej kategorii weterańskiej zajął 13. miejsce, podobnie jak i Grzegorz Biolik, z tym, że ten drugi w finale B. Viola Piatrouskaya skończyła zmagania na 17. pozycji (finał B) w silnie obsadzonej kategorii kobiecej elity, natomiast Agnieszka złapała, podobnie jak Krzysiek, NKLa w biegu finałowym.

wyniki Londyn
mapa Londyn
wyniki Czechy

fot. klasika13.aljosa.org

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE