Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Podbój Czech i Londynu

W ostatni weekend, oprócz zawodów rowerowych, w których brała udział część naszego klubu, startowaliśmy również w innych imprezach, głównie zagranicznych. Kilkuosobowa ekipa UNTS zawitała do Londynu na London City Race, czyli długi bieg sprinterski po Londynie. W tym roku został on rozegrany w biznesowo-portowej dzielnicy, która stanowiła prawdziwą gratkę dla miłośników biegania z mapą po mieście. W całych zawodach wystartowało około 800 osób, a my zajęliśmy następujące miejsca:
- Anna Maria Antonowicz: 32. miejsce w kategorii juniorów,
- Monika Gajda: 7. miejsce w elicie kobiet,
- Anna Górnicka-Antonowicz: 14. miejsce w elicie kobiet,
- Jacek Morawski: 11. miejsce w elicie mężczyzn,
- Jerzy Antonowicz: 66. miejsce w kategorii weteranów.

Na innych zawodach, ale już w Czechach, biegała inna grupka naszych. Silna ekipa pod wodzą Marka Wołowczyka ścigała się na Mistrzostwach Czech na dystansie klasycznym, które zostały rozegrane w okolicy Głuchołaz, znanych z tegorocznego Polsko-Czeskiego Pucharu. Najlepiej wypadł Piotrek Parfianowicz, który po udanym biegu kwalifikacyjnym w sobotę, zajął 2. miejsce w biegu finałowym. Krzysztof Wołowczyk niestety zaliczył popularnego NKLa w kwalifikacjach, co wykluczyło go z walki o medale. Musiał zadowolić się zwycięstwem w finale C. Marek Wołowczyk w swojej kategorii weterańskiej zajął 13. miejsce, podobnie jak i Grzegorz Biolik, z tym, że ten drugi w finale B. Viola Piatrouskaya skończyła zmagania na 17. pozycji (finał B) w silnie obsadzonej kategorii kobiecej elity, natomiast Agnieszka złapała, podobnie jak Krzysiek, NKLa w biegu finałowym.