Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Warszawa Nocą 2013 - ruszamy!

20 listopada stratuje tegoroczna edycja Warszawa Nocą! Cykl odbędzie się po raz trzeci i tradycyjnie składał się będzie z pięciu etapów rozgrywanych od listopada 2013 do marca 2014. Szczegółowy rozkład jazdy prezentujemy poniżej.

Kiedy i gdzie?
Wszystkie etapy będą się odbywały w środowe wieczory - start każdego z nich planujemy na godzinę 19:00:
1. etap - 20 listopada, Szczęśliwice
2. etap - 11 grudnia, Park Skaryszewski
3. etap - 15 stycznia, Metro Marymont
4. etap - 12 lutego, Mariensztat
5. etap - 12 marca, Ursynów Północny

Nowe miejsca
Wybór każdego z miejsc ma swoją historię:
- Etap na Szczęśliwicach to powrót na miejscową górkę, która 2 lata temu sprawiła wszystkich uczestnikom wiele radości. Oprócz parku planujemy również bieganie po okolicznych zabudowaniach, więc będzie się działo.
- Park Skaryszewski to z kolei ukłon w stronę osób mieszkających po wschodniej stronie Wisły - tam też są fajne tereny do biegania i będziemy je na pewno częściej wykorzystywać na naszych imprezach.
- Metro Marymont, czyli tym razem północna część Warszawy, ale jak dobrze skomunikowana - mamy dojazd metrem lub Trasą AK. To będzie absolutny mix, jeśli chodzi o teren zawodów.
- 4. etap, czyli Mariensztat to coś z samego środka Warszawy i to całkiem ładnego. Stroma skarpa wiślana i warszawskie kamienice - to musi być ciekawe!
- Na zakończenie tradycyjnie Ursynów, gdzie biegamy przynajmniej po jednym etapie w każdym cyklu. Mieszkania w blokach można nie lubić, ale bieganie to zupełnie inna sprawa.

Zasady
Zasady rozgrywania naszych zawodów się nie zmieniają, podobnie jak system zgłoszeniowy i wysokości opłat. Jak zawsze, zgłoszenia będą dostępne do niedzieli poprzedzającej dany etap, a Ci którzy nie zdążą, będą mogli zapisać się w Biurze Zawodów przed samym biegiem. Pełny Regulamin Warszawa Nocą 2013 można znaleźć tutaj.

Płać mniej!
Podobnie jak podczas tegorocznego Szybkiego Mózgu, przygotowaliśmy dla Was promocyjne wpisowe w wysokości 60PLN. Dotyczy ono osób, które zapiszą się przed 1. etapem na wszystkie biegi cyklu i dokonają płatności. Dzięki temu zyskujecie jeden etap za darmo! Aby dokonać zgłoszenia na wszystkie etapy po zalogowaniu się na swoje konto należy wybrać z listy dostępnych imprez tę, gdzie w nazwie mamy magiczne sformułowanie "wszystkie etapy" i po prostu dokonać zgłoszenia.

Zapraszamy!

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE