Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Warszawa Nocą 2013 - ruszamy!

20 listopada stratuje tegoroczna edycja Warszawa Nocą! Cykl odbędzie się po raz trzeci i tradycyjnie składał się będzie z pięciu etapów rozgrywanych od listopada 2013 do marca 2014. Szczegółowy rozkład jazdy prezentujemy poniżej.

Kiedy i gdzie?
Wszystkie etapy będą się odbywały w środowe wieczory - start każdego z nich planujemy na godzinę 19:00:
1. etap - 20 listopada, Szczęśliwice
2. etap - 11 grudnia, Park Skaryszewski
3. etap - 15 stycznia, Metro Marymont
4. etap - 12 lutego, Mariensztat
5. etap - 12 marca, Ursynów Północny

Nowe miejsca
Wybór każdego z miejsc ma swoją historię:
- Etap na Szczęśliwicach to powrót na miejscową górkę, która 2 lata temu sprawiła wszystkich uczestnikom wiele radości. Oprócz parku planujemy również bieganie po okolicznych zabudowaniach, więc będzie się działo.
- Park Skaryszewski to z kolei ukłon w stronę osób mieszkających po wschodniej stronie Wisły - tam też są fajne tereny do biegania i będziemy je na pewno częściej wykorzystywać na naszych imprezach.
- Metro Marymont, czyli tym razem północna część Warszawy, ale jak dobrze skomunikowana - mamy dojazd metrem lub Trasą AK. To będzie absolutny mix, jeśli chodzi o teren zawodów.
- 4. etap, czyli Mariensztat to coś z samego środka Warszawy i to całkiem ładnego. Stroma skarpa wiślana i warszawskie kamienice - to musi być ciekawe!
- Na zakończenie tradycyjnie Ursynów, gdzie biegamy przynajmniej po jednym etapie w każdym cyklu. Mieszkania w blokach można nie lubić, ale bieganie to zupełnie inna sprawa.

Zasady
Zasady rozgrywania naszych zawodów się nie zmieniają, podobnie jak system zgłoszeniowy i wysokości opłat. Jak zawsze, zgłoszenia będą dostępne do niedzieli poprzedzającej dany etap, a Ci którzy nie zdążą, będą mogli zapisać się w Biurze Zawodów przed samym biegiem. Pełny Regulamin Warszawa Nocą 2013 można znaleźć tutaj.

Płać mniej!
Podobnie jak podczas tegorocznego Szybkiego Mózgu, przygotowaliśmy dla Was promocyjne wpisowe w wysokości 60PLN. Dotyczy ono osób, które zapiszą się przed 1. etapem na wszystkie biegi cyklu i dokonają płatności. Dzięki temu zyskujecie jeden etap za darmo! Aby dokonać zgłoszenia na wszystkie etapy po zalogowaniu się na swoje konto należy wybrać z listy dostępnych imprez tę, gdzie w nazwie mamy magiczne sformułowanie "wszystkie etapy" i po prostu dokonać zgłoszenia.

Zapraszamy!

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE