Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szczęśliwice nocą

1. etap Warszawa Nocą za nami! W inaugurującym nasz zimowy cykl biegu wzięło udział prawie 200 osób. Biegaliśmy po terenie Parku Szczęśliwickiego oraz przyległego osiedla, które potrafiło zaskoczyć swoimi zakamarkami. Trasy na tym etapie było dość długie, szczególnie na trasie Profesjonalistów, gdzie zawodnicy mieli do pokonania niemalże 7km!

Na trasie Dzieci najlepsza okazała się Zuzanna Dolińska (UKS Kusy Warszawa), która pokonała nie tylko wszystkie dziewczyny, ale także wszystkich chłopaków w swojej kategorii. Na trasie Początkujących Kamil Kopania, który o ponad półtorej minuty pokonał drugiego zawodnika. W Zuchwałych, czyli najliczniejszej kategorii (83 osoby), wygrał Krzysztof Urbaniak (KS Spójnia Warszawa) z czasem 28'39 na prawie 5-kilometrowej trasie. U Profesjonalistów najlepszy był Piotrek Parfianowicz (UNTS Warszawa), który zwyciężył z dość sporą przewagą nad drugim Piotrkiem Łobodzińskim i trzecim Krzysztofem Wołowczykiem.

Mamy dla Was już do oglądania mapy z zawodów, wyniki, międzyczasy i kilka zdjęć. To wszystko na podstronie Warszawa Nocą. Dziękujemy Wam za udział oraz zapraszamy już teraz na kolejny etap, który odbędzie się na terenie Parku Skaryszewskiego na Pradze dokładnie za 3 tygodnie. Trasy planujemy równie długie, więc będzie dużo zabawy. Zapisy są już otwarte.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE