Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Lista startowa

Zgłoszenia na najbliższy etap już zamknięte - zapisało się ponad 200 osób, więc szykuje się zacięta rywalizacja o zwycięstwo. Przed zawodami warto przypomnieć kilka najważniejszych szczegółów dotyczących zawodów.

Start masowy
Tym razem bieg odbędzie się na zasadzie startu masowego, co oznacza, że wszyscy zawodnicy startują jednocześnie - Profesjonaliści i Zuchwali ruszają na trasę o godzinie 19:00, natomiast Początkujący i Dzieci o godzinie 19:10. Taki system biegu umożliwia bezpośrednią rywalizację między zawodnikami, ale pamiętajcie o tzw. motylkach. W każdej kategorii występuje kilka wariantów tras, których celem jest odseparowanie od siebie zawodników.

Biuro
W związku ze startem masowym należy pamiętać o odpowiednio wczesnym przyjściu do Biura Zawodów, które będzie czynne od 18:00. Nie zostawiajcie formalności w Biurze na ostatnią chwilę, bo tuż przed 19:00 na pewno będzie tłoczno.

Woda
Park Skaryszewski znany jest z licznych stawów i jeziorek - prosimy unikać niechcianej kąpieli, która ze względu na dość niskie temperatury mogą być umiarkowanie przyjemne. Pamiętajcie również, że kilka mniejszych stawów zostało pozbawionych wody na okres zimowy - przebieganie przez takie stawy jest dozwolone i zostały one na mapie odpowiednio oznaczone symbolem "do przejścia".

Błoto
Dla osób, które nie bywały ostatnimi czasy w Parku Skaryszewskim ważna informacja jest taka, że jest to teren w wielu miejscach dość błotnisty. Wiele ścieżek nie jest tam utwardzonych i w przypadku temperatury powyżej zera (a taka jest prognozowana na środę) może być ślisko, więc warto o tym pamiętać dobierając odpowiednie obuwie.

lista startowa

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE