Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Park Skaryszewski zdobyty

2. etap Warszawa Nocą należy już do historii. Podczas zawodów, które po raz pierwszy odbyły się na terenie prawobrzeżnej Warszawy na linii startu stanęło ponad 180 osób. W najliczniejszej kategorii Zuchwałych, gdzie wystartowało równo 90 osób, po zaciętej walce na finiszu zwyciężył Krzysztof Urbaniak z KS Spójnia Warszawa, sekundę przed klubowym kolegą - Kasprem Zalewskim. W kategorii Profesjonalistów, na prawie 8-kilometrowej trasie wygrał Kuba Drągowski (OK! Sport Warszawa), który ukończył bieg z czasem nieco ponad 33 minuty. Wśród Początkujących wygrał Sławomir Niedziela z LUKKS Bałtów. Warto wspomnieć, że rywalizacja na tej trasie była wyjątkowo zacięta, ponieważ 5. zawodnik na mecie stracił do zwycięzcy jedynie 6 sekund. U Dzieci najlepszy okazał się Jan Antonowicz z UNTS Warszawa.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 60 dziękujemy za miłe przyjęcie, Kupcowi za wyśmienity poczęstunek na mecie, a Ratuszowi za finansowe wsparcie naszej imprezy. Na podstronie zawodów możecie już oglądać oficjalne wyniki, międzyczasy, ich analizę, mapy oraz pierwsze zdjęcia z zawodów. Kolejny etap już po Nowym Roku, bo 15 stycznia - już teraz zapraszamy!

Komentarze

 • korekta wyników

  Będzie korekta wyników drugiego etapu Warszawa Nocą - są słowa skruchy i relacje świadków. Także analiza międzyczasów wskazuje na przekraczanie symbolu "nie do przejścia"

  Joanna Parfianowicz 2013-12-13 20:36
 • Rurociąg

  Zgadzam się że ten przebieg mógł wypaczyć wyniki. Ja biegałem czysto obiegając - 56 sekund. Dla porównania - Kuba 24", Ania 26", Fryderyk 32" - wszystkie czasy nierealne do osiągnięcia bez przejścia symbolu nie do przejścia. Z drugiej strony - dość ciemny wydruk mapy zasugerował mi że wszędzie jest zielone nie do przejścia, i na początku myślałem że sam również przechodziłem w innych miejscach tam gdzie nie powinienem

  Karol 2013-12-12 22:51
 • Przepiękny 2 etap

  Domagam się podjęcia zdecydowanych działań wobec osób "rurociągowych" - przebieg ze 114 na 122 miał co najmniej 180m w tym kawałek przez krzaki, więc czasy rzędu 47-50 sekund (nie mówiąc o 24 :) nie są możliwe do osiągnięcia bez przekroczenia symbolu "nie do przejścia".

  Tadziu32167 2013-12-12 12:15
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE