Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Falenica wystartowała

W minioną sobotę wystartował tegoroczny cykl Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Kilkuset zawodników stawiło się na starcie biegu punktualnie o godzinie 11:00 - do wyboru były trzy tradycyjne trasy, czyli 3.33km, 6.66km oraz 10km. Nasz klub reprezentowało ponad 20 osób i po raz pierwszy w tym roku udało nam się wystawić drużynę, która będzie walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji zespołowej.

Doskonale spisali się nasi najlepsi, czyli Piotrek Parfianowicz i Krzysiek Wołowczyk, którzy obstawili podium na najdłuższym dystansie 10km. Piotrek ukończył bieg z nieoficjalnym czasem nieco poniżej 35 minut (1. miejsce), natomiast Krzysiek nabiegał około 36 minut (3. miejsce). Gratulujemy pozostałym naszym zawodnikom, którzy wypadli również bardzo dobrze! Oficjalnych wyników z biegu jeszcze nie ma, ale powinny się ukazać w najbliższym czasie na stronie organizatorów. Na pocieszenie mamy kilka zdjęć od Ludomira, które doskonale oddają klimat zawodów.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE