Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Klasyfikacja generalna

Jeszcze przed Nowym Rokiem udało nam się policzyć klasyfikację generalną Warszawa Nocą po dwóch etapach - zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wynikami! Do Waszej dyspozycji są rezultaty w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wyniki w kategorii OPEN, które pokazują aktualne miejsce wśród wszystkich uczestników naszych zawodow. Dodatkowo stworzyliśmy estymację wyników końcowych, która na podstawie dotychczasowych występów pozwala sprawdzić, czy mamy szansę na poprawę naszego miejsca, czy może jesteśmy skazani na potencjalny spadek w klasyfikacji generalnej.

Kolejny etap już 15 stycznia - tym razem biegać będziemy w po północnej części Warszawy pomiędzy stacjami Metro Marymont i Metro Słodowiec. Start tradycyjnie o 19:00 - tym razem ponownie każdy będzie biegał indywidualnie, bo czeka na Was start interwałowy. Zgłoszenia są już otwarte, więc zapraszamy.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE