Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Walka z wydmą

Pierwsza w Nowym Roku odsłona falenickich Zimowych Biegów Górskich przyciągnęła tłumy biegaczy. Wystartowała również gromada naszych - w sumie na trzech dystansach (3.3km, 6.6km, 10km) reprezentowało nas ponad 20 osób, zarówno najmłodszych, jak i tych starszych.

Ponownie najlepiej spisał się Piotrek Parfianowicz, który zajął tym razem 2. miejsce w biegu na 10km z czasem 34'10, co stanowi dotychczas jego najlepszy wynik na trasie tego biegu. Dobrze wypadła również reszta panów - 4. miejsce zajęli ex aqueo Krzysiek Wołowczyk z Jackiem Morawski (36'06), a nieco dalej uplasowali się Kamil Anc, Maciek Grabowski i Dmitro Terpai i Michał Wołowczyk. Na krótszym dystansie 6.6km ładnie pobiegli Wojtek Mossakowski oraz Janek Rutka, a wśród pań Monika Gajda i Ewa Wołek. Wyników tradycyjnie jeszcze nie ma, ale zdjęcia owszem - zapraszamy do oglądania!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE