Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Kraków City Race

Miło nam zaprosić wszystkich chętnych na Kraków City Race, czyli miejski bieg na orientację, który odbędzie się w lipcu tego roku na krakowskim Podgórzu. Aktualnie biegi rozgrywane w przestrzeni miejskiej są bardzo popularne i przyciągają wiele osób niezwiązanych na co dzień z orientacją, stąd pomysł na zorganizowanie dużych zawodów miejskich w Krakowie (tego typu zawody rozgrywane były między innymi w Londynie, Rzymie, Wenecji i Porto).

Zawody zostaną rozegrane w Podgórzu - prawobrzeżnej dzielnicy Krakowa. Arena zmagań wpisuje się doskonale w pomysł szybkiego zwiedzania z mapą. Podgórze, w odróżnieniu od miażdżonego masową turystyką Starego Miasta, to przestrzeń pełna ciekawostek, stosunkowo mało znana, intrygująca, a i nawigacyjnie niełatwa. Podczas biegu będzie można zobaczyć kilka cennych zabytków, nieznanych wcześniej ciekawych miejsc i poznać zakamarki tej klimatycznej części miasta. Organizatorzy planują między innymi zwiedzanie Kopca Krakusa, murów getta krakowskiego, Fortu św. Benedykta, ruin Twierdzy Kraków i wielu innych atrakcji.

Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych - nie tylko dla profesjonalnych zawodników. Duży wybór kategorii pozwoli wystartować osobom, które o biegu na orientację wcześniej nawet nie słyszały. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Krakowa, ponieważ będzie to doskonała okazja do pobiegania w ciekawym terenie, zwiedzania miasta i spotkania z innymi biegaczami.

Warto dodać, że uczestnicy naszego cyklu Warszawa Nocą, którzy wystartują przynajmniej w trzech etapach mogą liczyć na 30% zniżki na udział w Kraków City Race. Poza tym najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych w klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą otrzymają możliwość darmowego udziału w krakowskich zawodach. Zapraszamy w imieniu organizatorów!

strona zawodów

fot. Paweł Krzan - Krakow4u.pl

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE