Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Bieg Chomiczówki

Podczas rozgrywanego w dniu dzisiejszym XXXI Biegu Chomiczówki bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy! Mimo prawdziwie zimowych warunków udało nam się osiągnąć czołowe miejsca zarówno w kategorii OPEN, jak i w kategoriach wiekowych. W mocno obsadzonym biegu na dystansie 15km najlepiej wypadł Piotrek Parfianowicz, który z fantastycznym czasem 49'17 ukończył bieg na 5. miejscu w OPEN (3. miejsce w kategorii wiekowej). Świetnie pobiegł również Krzysiek Wołowczyk, który ukończył bieg na 12. miejscu i tym samym zwyciężył w swojej kategorii wiekowej. Dobrze biegali także weterani - Maciek Grabowski skończył na 28. miejscu z czasem 55'19. W Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km wystartował Michał Wołowczyk, który zajął 7. miejsce w swojej kategorii wiekowej z czasem 19'07. Gratulujemy wyników!

wyniki Bieg Chomiczówki
wyniki Bieg o Puchar Bielan
zdjęcia

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE