Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Falenica - kolejne rozdanie

Czwarta edycja Zimowych Biegów Górskich odbyła się w dniu wczorajszym. Tym razem biegaliśmy w mocno zimowych warunkach - delikatna warstwa zmrożonego śniegu i 13 kresek poniżej zera. Okazało się, że piaszczysta do tej pory trasa była przyjemnie zamarznięta i biegało się stosunkowo dobrze, szczególnie na podbiegach.

Bardzo dobrze spisali się nasi najmłodsi, czyli Julka Mianowska, Ola Nitsch, Jaś Antonowicz, Michał Pierzchała i Tomek Nitsch, którzy biegali na dystansie 3km. Na dystansie 10km tradycyjnie wygrał Piotrek Parfianowicz, 2. miejsce padło łupem Jacka Morawskiego, a dalsze miejsca zajęli Krzysiek Wołowczyk, Maciek Grabowski, Dmitro Terpai i Ilya Marchuk.

zdjęcia

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE