Szybki Mózg 2022

Zapraszamy na Szybki Mózg 2022 - 10. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędą się 3 biegi sprinterskie na terenie Warszawy na przełomie maja i czerwca.

UNTS Cup 2022

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2022 - w programie: w sobotę - klasyk rano i middle/sztafety po południu oraz middle w niedziele! 

Mistrzostwa Mazowsza klas mundurowych i sportowych w BnO

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza klas mundurowych i klas sportowych w biegu na orientację - 27 listopada! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły imprezy.

Zapraszamy na cykl zajęć:

Jeśli myślisz, że jest już za późno na poznanie i oswojenie ciekawej dyscypliny sportu to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na Leśny Mózg!

Ciężko zliczyć, ile razy w tym roku pytaliście nas o to, kiedy wróci "Szybki Mózg". No to wraca - tym razem nie "Szybki" a LEŚNY!

Leśny Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mariensztat czeka!

Kolejny etap Warszawa Nocą już za tydzień, czyli w środę 12 lutego. Tym razem biegamy w miejscu dosyć reprezentatywnym, bo na Mariensztacie, a więc będziecie mieli szansę, aby zwiedzić nieco centrum Warszawy. Szczegóły poniżej i w komunikacie technicznym.

Krakowskie Przedmieście w biegu
Najbliższy etap Warszawa Nocą to jedna z nielicznych okazji, aby poznać tajemnicze zakamarki Krakowskiego Przedmieścia. Będziecie biegali obok takich miejsc jak Pałac Prezydencki, kościół św. Anny, czy najstarszy i najdroższy w Warszawie Hotel Bristol. U podnóża skarpy czekają na Was inne atrakcje, czyli Rynek Mariensztacki oraz słynny wiadukt na ulicy Karowej, gdzie co roku ścigają się najlepsi kierowcy w ramach Rajdu Barbórki.

Góry!
Tym razem trasy nie będą aż tak długie, jak podczas poprzednich etapów, natomiast utrudnieniem będzie spore przewyższenie, które czeka na Was na wszystkich trasach. Profesjonaliści będą mieli do pokonania ponad 100m przewyższenia na 5.3km trasy, a Zuchwałym przygotowaliśmy 85m przewyższenia i niecałe 4km trasy. Trasa Początkujących to 1.8km i 40m przewyższenia, a Dzieci będą miały do pokonania 2.0km i 45m w górę.

Trenuj do Mistrzostw Polski
Ci, którzy planują wystartować w dniu 7 czerwca w organizowanych przez nas Mistrzostwach Polski w biegu sprinterskim, na Mariensztacie będą mieli doskonałą okazję do treningu. Teren 4. etapu Warszawa Nocą bezpośrednio graniczy ze Starym Miastem, które będzie areną czerwcowych zawodów.

Zgłoś się
Na liście zgłoszonych mamy już ponad stu chętnych - zapisz się i Ty! Tradycyjnie jest to możliwe przez nasz system zgłoszeniowy do najbliższej niedzieli do północy lub w dniu biegu w Biurze Zawodów (liczba dostępnych miejsc ograniczona).

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE