3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mariensztat nocą

Znowu padało - tym razem nie był to śnieg, a delikatny deszcz, który powitał uczestników 4. etapu Warszawa Nocą. Wbrew mało zachęcającej pogodzie frekwencja okazała się rekordowa - przyszło Was 210 osób! Najwięcej, bo aż 86 zawodników wystartowało na trasie Zuchwałych, gdzie zwyciężył 13-letni Michał Pierzchała, pokonując o niecałe 30 sekund Piotra Polowczyka. 3. miejsce ze stratą ponad dwóch minut zajął Kamil Lesisz. Wśród Początkujących najlepiej wypadł Jan Wiśniewski, który o niecałą minutę pokonał Adama Parfianowicza, natomiast Aleksandra Kopeć, która uplasowała się na 3. pozycji ukończyła bieg ze startą ponad siedmiu minut. Na trasie Dzieci całe podium obstawił UKS Kusy Warszawa w składzie - Julia Głowacz, Igor Byczkowski i Zuzanna Dolińska. U Profesjonalistów dość niespodziewanie zwyciężył inny przedstawiciel UKS Kusy - Karol Galicz, który o 15 sekund pokonał Krzysztofa Wołowczyka i o 32 sekundy Kamila Anca, czym zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Faworyci, czyli Piotrek Łobodziński i Parfianowicz zaliczyli popularnego NKLa podbijając błędny ostatni PK - trzeba być czujnym do samego końca.

Możecie oglądać już mapy z zawodów, wyniki oraz międzyczasy, a do Waszej dyspozycji jest również RouteGadget i analiza międzyczasów. Warto także obejrzeć powtórkę ze zmagań chłopaków, którzy biegali z odbiornikami GPS - z uwagi na gęstą zabudowę przebiegi czasem są umiarkowanie dokładne, natomiast można łatwo przeanalizować warianty, które poszczególni zawodnicy wybierali. Kilka pierwszych zdjęć Piotrka Dymusa przedstawiamy poniżej, natomiast spodziewajcie się ich więcej w najbliższym czasie - będziemy Was informować, jak tylko się pojawią. I oczywiście można się już zapisywać na ostatni etap na Ursynowie - biegamy dokładnie za miesiąc, czyli 12 marca!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE