3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zwycięzcy Warszawa Nocą 2013

Znamy już zwycięzców klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą 2013! W dotychczasowych czterech etapach naszego zimowego cyklu wystartowało ponad 350 osób, więc konkurencja była spora. Pełne wyniki możecie znaleźć tradycyjnie na stronie ERGO, a poniżej krótki komentarz Janka Kasei podsumowujący wyniki końcowe w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Jako, że Centrum Biegowe ERGO czuwa nad klasyfikacją generalną (ze szczególnym zwróceniem uwagi na klasyfikację w kategoriach wiekowych, w których to wygrywa się bony do naszego sklepu) przygotowałem mały raport - co zmieniło się od poprzedniego etapu w najlepszych trójkach w poszczególnych kategoriach.

W wielu kategoriach wszystko było jasne już po poprzednim etapie, jednak były też takie kategorie, w których śledziliśmy pojedynki sportowe zawodników... teraz wiemy, kto w nich zwyciężył!
K20 - zgodnie z naszą estymacją Monika Gajda zwyciężyła w tej kategorii, pojawiając się na starcie zepchnęła z najwyższego stopnia podium Karolinę Pacek, natomiast Natalia Najman z 5. miejsca dołączyła do trójki najlepszych.
K30 - skład podium bez zmian - zwyciężyła Agnieszka Biolik, a jedynie panie Agata Kulicka i Magdalena Gruziel zamieniły się miejscami.
KM10 - w tej kategorii pod nieobecność rywali najbardziej zyskał Kuba Janik, który rzutem na taśmę awansował z 6. miejsca na najniższy stopień podium.
M16 - tutaj nastąpiła zmiana lidera. Kamil Anc ustąpił zwycięzcy całego cyklu Krzyśkowi Wołowczykowi. Natomiast brat Mistrza Warszawy Nocą 2013 (Wołowczyk Michał) wypchnął z podium nieobecnego Fryderyka Pryjmę, który tym samym bonów do ERGO nie wygra ;)
M30 - po poprzednim etapie na 1. miejscu mieliśmy dwóch panów ex aqueo. Finalnie Krzysiek Lisak jednak poprawił swoją zdobycz punktową i wygrał z Konradem Bartnikiem pod jego nieobecność. Natomiast Jędrzej Gąsiorowski wskoczył na 3. miejsce z 4. pozycji i tym samym wypchnął Marcina Miśkiewicza ze strefy medalowej.
M40 - lider bez zmian, natomiast "nasz człowiek" - Michał Stępniak - w bezpośredniej walce na 4. etapie wygrał ze statystycznie lepszym rywalem Rafałem Mianowskim z UNTS i finalnie zdobył 2. miejsce w swojej kategorii!

Wszystkim zawodnikom, którym udało się załapać do klasyfikacji generalnej - gratulujemy, a szczególnie tym, którzy uplasowali się w najlepszych trójkach w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dziękujemy Centrum Biegowemu ERGO za wsparcie w prowadzeniu rankingu oraz za cenne nagrody, które wręczymy najlepszym na najbliższym etapie na Ursynowie. Biegamy już 12 marca w rejonie pomiędzy Metrem Ursynów i Stokłosy. Zapisy są otwarte, więc zachęcamy do zgłaszania się!

fot. Piotr Dymus

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE