Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg E1 - szczegóły

Wreszcie jest - komunikat techniczny na 1. etap Szybkiego Mózgu 2014, a w nim wszystko, co musicie wiedzieć przed zawodami. Biegamy w najbliższą środę 9 kwietnia - start rusza od godziny 19:00. Centrum Zawodów zlokalizowane będzie w XVII LO przy ul. Elektoralnej, więc najlepszy dojazd to metro do stacji Ratusz Arsenał i 400m spacerku.

Światło?
Mimo, że mamy już kwiecień i jesteśmy po zmianie czasu na letni, to zdecydowanie radzimy wszystkim zabrać ze sobą na trasę oświetlenie. W dniu biegu słońce zachodzi o 19:21, co oznacza, że przy dobrej pogodzie powinno być w miarę jasno do około 19:30, później latarki będą niezbędne - nie zapomnijcie ich, bo latarni na Muranowie nie postawili przesadnie dużo.

Trasy
Proponujemy Was 4 trasy do wyboru:
- Dzieci o długości 2.2km, 14PK
- Początkujący o długości 1.7km, 11PK
- Zuchwali o długości 3.7km, 18PK
- Profesjonaliści o długości 4.6km, 21PK
Przygotujcie się na dobrą zabawę, bo teren jest wymagający, a trasy na pewno ciekawe!

Zgłoszenia
Na liście zgłoszonych mamy już ponad 70 osób - czekamy na kolejne zgłoszenia. Tradycyjnie zapisujemy się przez nasz formularz, który dostępny jest tutaj do najbliższej niedzieli:
- zgłoszenia na 1. etap Szybkiego Mózgu (15PLN/osobę),
- promocyjne zgłoszenia na wszystkie 6 etapów Szybkiego Mózgu (75PLN).
Pamiętajcie, że zgłoszenie jest ważne tylko w momencie, gdy wniesiecie opłatę za udział poprzez system płatności online, do którego zostaniecie automatycznie przekierowani po dokonaniu zgłoszenia.
Dla spóźnialskich będzie możliwość zapisania się na miejscu w Biurze Zawodów, ale należy pamiętać, że liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a stawka wpisowego wzrasta do 20PLN/osobę.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE