Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Muranów - listy startowe

Dostępne są już listy startowe na środowy etap Szybkiego Mózgu oraz lista osób, które pobiegną z odbiornikami GPS.

Numer GPS
Nazwisko
Imię
Rocznik
Klub
Numer SI
Czas startu
1
Pacek
Karolina
1988
Team 360
 
19:00:00
2
Przybyła
Krzysztof
1986
AZS WAT Warszawa
53542
19:01:30
3
Mossakowski
Przemysław
1960
Samodzielny
346000
19:03:00
4
Olbrycht
Janusz
1955
OLBnO
886663
19:05:00
5
Pryjma
Tomasz 
1964
KS Spójnia Warszawa
888961
19:06:30
6
Stępniak
Michał
1969
KB ERGO
 
19:07:30
7
Wołowczyk
Michał
1997
UNTS Warszawa
9200094
19:11:30
8
Najman
Natalia
1988
OK! Sport Warszawa
300673
19:13:00
9
Jachymek
Bartłomiej
1975
Indywidualnie
 
19:15:30
10
Cwalina
Karol
1983
Indywidualnie
 
19:17:30
11
Gąsiorowski
Jędrzej
1981
Indywidualnie
1403095
19:19:30
12
Sokalski
Dariusz
1984
AZS WAT Warszawa
888969
19:22:00
13
Besarab
Eugeniusz
1998
UNTS Warszawa
886675
19:24:30
14
Bogumił
Dariusz
1977
Ihaha Adventure Express
 
19:28:00
15
Parfianowicz
Piotr
1994
UNTS Warszawa
842659
19:31:30
16
Szczepińska
Agnieszka
1981
Rącze Pomrowy
 
19:34:00
17
Łobodziński
Piotr
1985
OK! Sport Warszawa
616116
19:35:30
18
Wołowczyk
Krzysztof
1995
UNTS Warszawa
9200095
19:36:30
19
Żebrowska
Barbara
1995
UNTS Warszawa
887219
19:37:30
20
Terpai
Dmitro
1985
UNTS Warszawa
1395205
19:39:30
rezerwa
Anc
Mateusz
1991
UNTS Warszawa
505097
19:09:30
rezerwa
Szymańska
Zuzanna
1977
Team 360
981643
19:37:00
rezerwa
Galicz
Karol
1986
UKS Kusy Warszawa
981854
19:40:30

Zawodnicy mają obowiązek odebrać odbiorniki w Biurze Zawodów przed biegiem.

Link do transmisji GPS możecie znaleźć tutaj.

Dodatkowo przypominamy Wam jeszcze o kilku ważnych kwestiach, o których powinniście pamiętać przed zawodami:
1. Pamiętajcie o zabraniu oświetlenia, bo podczas biegu dla większości z Was będzie ciemno!
2. Przyjedźcie nieco wcześniej do Centrum Zawodów, ponieważ dojście do startu to 750m, a po drodze musicie przejść przez światła na ruchliwej Al. Solidarności.
3. Zawodnicy biegający z odbiornikami GPS - pamiętajcie o ich odbiorze w Biurze Zawodów przed biegiem.
4. Spóźnialscy - oczywiście jest możliwość zapisania się na miejscu przed biegiem. Do Waszej dyspozycji jest 40 miejsc - kto pierwszy, ten lepszy.
5. Do zobaczenia w środę i powodzenia!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE