Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Baltic Cup 2014

Dla większości z nas weekend majowy upłynął pod znakiem Baltic Cupu, który odbył się na Mierzei Wiślanej, a dokładnie w miejscowości Skowronki. Trzy dni zawodów plus prolog rozegrany w czwartek zadowoliły chyba wszystkich, nawet tych najbardziej wybrednych zawodników.

Udało nam się uzyskać kilka dobrych miejsc w klasyfikacji generalnej zawodów. W kategorii K12 na 3. stopniu podium stanęła Ola Nitsch, natomiast warto wspomnieć, że tuż za nią uplasowała się Lena Chabiera, a na 6. miejscu zmagania zakończyła Zuzia Rudenko. W kategorii K21S 2. miejsce zajęła powracająca do wielkiej formy Anna Dusza, a 5. miejsce przypadło Annie Filaber. W kategorii kobiecej elity bezdyskusyjnie triumfowała Monika Gajda, tuż za podium uplasowała się Viola Piatrouskaya, a 6. miejsce zajęła doświadczona Anna Górnicka-Antonowicz. Wśród najmłodszych weteranek zwyciężyła Ewa Wołek, a na 3. stopniu podium stanęła Agnieszka Biolik. 3. miejsce w kategorii W65 przypadło Barbarze Glińskiej. Wszystkim Paniom winszujemy doskonałych występów!

Wśród Panów nie było gorzej - w najmłodszej kategorii M10 zwyciężył Jan Antonowicz, a 6. miejsce zajął Adam Gąsienica-Samek. 5. miejsce w M12 przypadło Bartkowi Olszewskiemu, a w M14 3. miejsce zajął Michał Pierzchała, któremu do srebra zabrakło zaledwie trzech sekund. Kategoria M16 to z kolei 3. miejsce ex aqueo dla Piotrka Sotniczuka i Eugeniusza Besaraba oraz 5. pozycja dla Janka Rutki - szykuje się mocna sztafeta. W M18 5. miejsce zajął Michał Wołowczyk, a w męskiej elicie zwyciężył Maciek Grabowski przed Krzyśkiem Wołowczykiem. 5. miejsce zajął Kamil Anc, a w M70 6. miejsce przypadło Janowi Glińskiemu. Gratulujemy!