Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Listy startowe

Mamy już listy startowe na 4. etap Szybkiego Mózgu. Zgłoszonych jest tradycyjnie ponad 200 zawodników, którzy tym razem będą ścigać się w mokotowskim parku Morskie Oko.

Czekają na Was tym razem nieco dłuższe trasy, niż na dotychczasowych etapach Szybkiego Mózgu - u Profesjonalistów jest to prawie 7km, a u Zuchwałych ponad 4.5km. Teren zawodów jest bardzo zróżnicowany - będziecie mieli okazję pobiegać po parku, gdzie najlepsi będą osiągać kosmiczne prędkości, ale również i w bardziej skomplikowanym terenie zabudowanym, gdzie niezbędne będzie skupienie. Wszystko to zlokalizowane jest na warszawskiej skarpie wiślanej, więc kilka podbiegów jest gwarantowanych.

Ważna informacja dla wszystkich uczestników jest taka, że tym razem Centrum Zawodów zlokalizowane będzie na świeżym powietrzu. Będziemy rozłożeni na terenie XLIV LO przy ul. Dolnej, gdzie do Waszej dyspozycji będą zarówno szatnie w postaci namiotów, jak i toalety. Pogoda szykuje się niezła, więc dach nad głową nie będzie szczególnie niezbędny.

Na koniec przypominamy tym, którzy się spóźnili z zapisami - tradycyjnie jest opcja zgłoszenia się na miejscu przed biegiem. Przyjemność ta kosztuje 20PLN od osoby i możliwa jest w Biurze Zawodów od godziny 18:00. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE