Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Wilanów

Prawie 240 osób wystartowało w 5. etapie Szybkiego Mózgu, który odbył się wczoraj wieczorem w Wilanowie. Ciekawe trasy i dobra zabawa - to najczęstsze komentarze po wczorajszym biegu.

Dostępne są już oficjalne wyniki z zawodów. Wśród Dzieci zwyciężył Jan Antonowicz, który zaledwie o 4 sekundy pokonał Zuzię Dolińską. Na 3. miejscu do mety dobiegł Radek Gawryś. Na trasie Początkujących zdecydowane zwycięstwo odniosła Agnieszka Karewicz, która zwyciężyła z przewagą ponad 1 minuty. 2. miejsce zajęła Zofia Bojarska, a 3. miejsce Paweł Drągowski. U Zuchwałych najlepszy okazał się Marek Białowąs, który drugiego Michała Pierzchałę pokonał o jedyne 14 sekund. Na 3. miejscu rywalizację zakończył Piotr Czerniawski ze stratą ponad 4 minut. Pod nieobecność Piotrka Łobodzińskiego i Krzysztofa Wołowczyka, wśród Profesjonalistów nie miał sobie równych Piotrek Parfianowicz, który zwyciężył ze świetnym czasem 19'18. 2. miejsce zajął Fryderyk Pryjma, a 3. był Kamil Anc.

Możecie oglądać także międzyczasy z zawodów, mapy poszczególnych tras oraz powtórkę z rywalizacji wybranych zawodników z wykorzystaniem urządzeń GPS. Wkrótce także zdjęcia z zawodów oraz klasyfikacja generalna cyklu, którą mamy nadzieję, że wreszcie uda nam się opublikować. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na finał, który już 1 października na Ursynowie! Zgłoszenia są już otwarte.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE