Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Wilanów

Prawie 240 osób wystartowało w 5. etapie Szybkiego Mózgu, który odbył się wczoraj wieczorem w Wilanowie. Ciekawe trasy i dobra zabawa - to najczęstsze komentarze po wczorajszym biegu.

Dostępne są już oficjalne wyniki z zawodów. Wśród Dzieci zwyciężył Jan Antonowicz, który zaledwie o 4 sekundy pokonał Zuzię Dolińską. Na 3. miejscu do mety dobiegł Radek Gawryś. Na trasie Początkujących zdecydowane zwycięstwo odniosła Agnieszka Karewicz, która zwyciężyła z przewagą ponad 1 minuty. 2. miejsce zajęła Zofia Bojarska, a 3. miejsce Paweł Drągowski. U Zuchwałych najlepszy okazał się Marek Białowąs, który drugiego Michała Pierzchałę pokonał o jedyne 14 sekund. Na 3. miejscu rywalizację zakończył Piotr Czerniawski ze stratą ponad 4 minut. Pod nieobecność Piotrka Łobodzińskiego i Krzysztofa Wołowczyka, wśród Profesjonalistów nie miał sobie równych Piotrek Parfianowicz, który zwyciężył ze świetnym czasem 19'18. 2. miejsce zajął Fryderyk Pryjma, a 3. był Kamil Anc.

Możecie oglądać także międzyczasy z zawodów, mapy poszczególnych tras oraz powtórkę z rywalizacji wybranych zawodników z wykorzystaniem urządzeń GPS. Wkrótce także zdjęcia z zawodów oraz klasyfikacja generalna cyklu, którą mamy nadzieję, że wreszcie uda nam się opublikować. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na finał, który już 1 października na Ursynowie! Zgłoszenia są już otwarte.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE