Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg zakończony!

Finałowym biegiem na warszawskim Ursynowie zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2014! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego, w ramach którego rozegraliśmy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów bezsprzecznie zwyciężył Piotrek Parfianowicz przed Karolem Galiczem i Janem Rutką. U Zuchwałych wygrał Michał Pierzchała, na 2. miejscu przybiegł Marek Białowąs, a 3. był Łukasz Korzeniewski. Bardzo zacięta rywalizacja miała miejsce na trasie Początkujących, gdzie zwycięski Piotr Słoniowski wyprzedził drugiego Michała Malinowskiego jedynie o 2 sekundy! 3. miejsce zajął Krzysztof Cieślik. Niemniej ciekawie było u Dzieci - zwyciężyła Zuzanna Rudenko, 2. miejsce zajął Bartek Olszewski, a 3. była Lena Chabiera.

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za udział - to Wy tworzycie te zawody i tą wspaniałą atmosferę! Dziękujemy również za wsparcie władzom Ursynowa, które gościły nas w swoim Ratuszu podczas wczorajszego etapu oraz firmie Kupiec za smaczne nagrody podczas całego cyklu! Szybki Mózg zakończony, a tymczasem zapraszamy na nasze kolejne biegi - najbliższy UNTS Cup już w weekend 18-19 października!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE