Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat techniczny

Z nieskrywaną radością serwujemy Wam komunikat techniczny na UNTS Cup - znajdziecie tam wszystkie szczegóły dotyczące zawodów. Poniżej krótkie streszczenie tego, co najważniejsze. Zapraszamy!

Centrum Zawodów
W sobotę baza zawodów przy samej DK nr 50 w pobliżu Leśniczówki Młodzieszyn. Wygodny dojazd, bliski parking i krótkie dojście na start to największe zalety tej lokalizacji. W niedzielę natomiast będziemy gościć w XXXVII LO przy ul. Świętokrzyskiej 1. Zalecamy dojazd metrem lub autobusem, bo w Centrum różnie bywa z miejscami parkingowymi, choć te w niedzielę są darmowe.

Kategorie
Połączyliśmy niektóre kategorie, w których liczba osób zgłoszonych była zbyt mała. Dotyczy to zawodników i zawodniczek z KM20 oraz kategorii weterańskich. Ostatecznie będziemy rywalizować w kategoriach:
- kobiety: K10, K12, K14, K16, K18, K21, K35, K45, K55,
- mężczyźni: M10, M12, M14, M16, M18, M21, M35, M45, M55, M65, M80,
- popularyzacyjne: 10R, 10N (tylko bieg średniodystansowy), Początkujący, Zuchwali.

Długości tras
Znamy również już ostateczne długości tras na obydwa biegi. W sobotę dystanse zaczynają się na niecałych 2km dla najmłodszych, a kończą na 6km dla M21. W niedzielę z kolei najkrótsze trasy to 1.5km, a najdłuższe to prawie 5km.

Listy startowe
Zgłoszenia są już zamknięte, ale można będzie jeszcze dopisać się w Biurze Zawodów przed biegiem. Listy startowe z przydzielonymi czasami startu opublikujemy najpóźniej w czwartek wieczorem, o czym z pewnością poinformujemy.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE