Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Warszawa Nocą ruszyła!

Wystartowaliśmy z największym zimowym cyklem na orientację w Polsce, czyli Warszawa Nocą 2014! Ponad 200 osób biegało wczoraj na terenie Sadów Żoliborskich. Wbrew nazwie, biegania po terenach uprawnych, czy hodowlanych nie było. Teren zawodów obejmował w dużej mierze ciekawy obszar osiedlowy oraz dwa fragmenty parkowe - było fajowo!

W ostatnich dniach opóźnianie publikacji oficjalnych wyników jest w modzie, więc my również idziemy za tym trendem. A co! Okazuje się, że część zawodników na trasach Zuchwałych i Profesjonalistów skracała sobie drogę pomiędzy punktami i zostanie zdyskwalifikowana za przekraczanie ogrodzenia, które oznaczone jest na mapie jako "nie do przejścia" - chodzi o przebieg na 7PK u Zuchwałych i 8PK u Profesjonalistów. Trwa więc weryfikacja wyników, które w wersji oficjalnej będą opublikowane dziś wieczorem. A jeśli są uczciwi, którzy chcą się przyznać - prosimy o maila na kontakt@unts.waw.pl.

Mimo ciągłej weryfikacji wyników, o wczorajszym biegu trochę już wiemy - znamy na przykład zwycięzców na wszystkich trasach oraz pełne wyniki na trasach Dzieci i Początkujących. U Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski przed Janem Antonowiczem oraz Magdą Kwiecień. Wśród Początkujących najlepszy okazał się Paweł Drągowski, drugie miejsce zajął Marek Boczkowski, a na trzecim stopniu podium stanęła Marta Wiśniewska. Jeśli chodzi o Zuchwałych, to na ten moment wiemy tylko, że zwyciężył Michał Pierzchała, a wśród Profesjonalistów Piotr Parfianowicz. Pozostałe wyniki opublikujemy wieczorem po pełnej weryfikacji.

Na ten moment zapraszamy do oglądania wyników online, które jednak nie uwzględniają dyskwalifikacji, map oraz pierwszych zdjęć, które są już dostępne na stronie zawodów. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za trzy tygodnie na Nowe Miasto, gdzie jak zwykle szykujemy dla Was wspaniałą zabawę!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE