Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Warszawa Nocą ruszyła!

Wystartowaliśmy z największym zimowym cyklem na orientację w Polsce, czyli Warszawa Nocą 2014! Ponad 200 osób biegało wczoraj na terenie Sadów Żoliborskich. Wbrew nazwie, biegania po terenach uprawnych, czy hodowlanych nie było. Teren zawodów obejmował w dużej mierze ciekawy obszar osiedlowy oraz dwa fragmenty parkowe - było fajowo!

W ostatnich dniach opóźnianie publikacji oficjalnych wyników jest w modzie, więc my również idziemy za tym trendem. A co! Okazuje się, że część zawodników na trasach Zuchwałych i Profesjonalistów skracała sobie drogę pomiędzy punktami i zostanie zdyskwalifikowana za przekraczanie ogrodzenia, które oznaczone jest na mapie jako "nie do przejścia" - chodzi o przebieg na 7PK u Zuchwałych i 8PK u Profesjonalistów. Trwa więc weryfikacja wyników, które w wersji oficjalnej będą opublikowane dziś wieczorem. A jeśli są uczciwi, którzy chcą się przyznać - prosimy o maila na kontakt@unts.waw.pl.

Mimo ciągłej weryfikacji wyników, o wczorajszym biegu trochę już wiemy - znamy na przykład zwycięzców na wszystkich trasach oraz pełne wyniki na trasach Dzieci i Początkujących. U Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski przed Janem Antonowiczem oraz Magdą Kwiecień. Wśród Początkujących najlepszy okazał się Paweł Drągowski, drugie miejsce zajął Marek Boczkowski, a na trzecim stopniu podium stanęła Marta Wiśniewska. Jeśli chodzi o Zuchwałych, to na ten moment wiemy tylko, że zwyciężył Michał Pierzchała, a wśród Profesjonalistów Piotr Parfianowicz. Pozostałe wyniki opublikujemy wieczorem po pełnej weryfikacji.

Na ten moment zapraszamy do oglądania wyników online, które jednak nie uwzględniają dyskwalifikacji, map oraz pierwszych zdjęć, które są już dostępne na stronie zawodów. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za trzy tygodnie na Nowe Miasto, gdzie jak zwykle szykujemy dla Was wspaniałą zabawę!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE