Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Pobiegali

Zdecydowanie dużo działo się podczas wczorajszego etapu Warszawa Nocą, który odbył się na Polu Mokotowskim w okolicy Biblioteki Narodowej. Inauguracyjne zawody w 2015 roku przyciągnęły na start rekordową w tej edycji liczbę 220 zawodników, którzy rywalizowali na 4 trasach o długości od nieco ponad 2km do prawie 7km.

Wśród Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski, tuż przed Janem Antonowiczem. Na 3. miejscu do mety dobiegła Lena Chabiera, Wśród Początkujących najlepszy okazał się Sebastian Świąder, 2. miejsce zajęła Małgorzata Marchlik, a na ostatnim stopniu podium bieg ukończył Krzysztof Wójtowicz. Ponad 5-kilometrową trasę Zuchwałych najszybciej pokonał niezawodny Michał Pierzchała, który dobiegł 47 sekund przed Kamilem Lesiszem. Na 3. miejsce bieg skończył Łukasz Korzeniewski. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz, podobnie jak u Zuchwałych z 47-sekundową przewagą nad drugim Piotrem Łobodzińskim. O trzecie miejsce trwała zacięta batali, a ostatecznie zajął je Ilya Marchuk wyprzedzając jedynie o sekundę Kubę Drągowskiego.

Wyniki, międzyczasy, mapy oraz powtórkę ze śledzenia zawodników Zuchwałych i Profesjonalistów - to wszystko znajdziecie w tabelce na podstronie Warszawa Nocą. Wkrótce powinny pojawić się zdjęcia z biegu oraz wyniki klasyfikacji generalnej, których obliczanie już trwa. Kolejny etap za niecały miesiąc, czyli 11 lutego w rejonie Tamki - zgłoszenia są już otwarte, a więc zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE