Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Pobiegali

Zdecydowanie dużo działo się podczas wczorajszego etapu Warszawa Nocą, który odbył się na Polu Mokotowskim w okolicy Biblioteki Narodowej. Inauguracyjne zawody w 2015 roku przyciągnęły na start rekordową w tej edycji liczbę 220 zawodników, którzy rywalizowali na 4 trasach o długości od nieco ponad 2km do prawie 7km.

Wśród Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski, tuż przed Janem Antonowiczem. Na 3. miejscu do mety dobiegła Lena Chabiera, Wśród Początkujących najlepszy okazał się Sebastian Świąder, 2. miejsce zajęła Małgorzata Marchlik, a na ostatnim stopniu podium bieg ukończył Krzysztof Wójtowicz. Ponad 5-kilometrową trasę Zuchwałych najszybciej pokonał niezawodny Michał Pierzchała, który dobiegł 47 sekund przed Kamilem Lesiszem. Na 3. miejsce bieg skończył Łukasz Korzeniewski. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz, podobnie jak u Zuchwałych z 47-sekundową przewagą nad drugim Piotrem Łobodzińskim. O trzecie miejsce trwała zacięta batali, a ostatecznie zajął je Ilya Marchuk wyprzedzając jedynie o sekundę Kubę Drągowskiego.

Wyniki, międzyczasy, mapy oraz powtórkę ze śledzenia zawodników Zuchwałych i Profesjonalistów - to wszystko znajdziecie w tabelce na podstronie Warszawa Nocą. Wkrótce powinny pojawić się zdjęcia z biegu oraz wyniki klasyfikacji generalnej, których obliczanie już trwa. Kolejny etap za niecały miesiąc, czyli 11 lutego w rejonie Tamki - zgłoszenia są już otwarte, a więc zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE