Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Pobiegali

Zdecydowanie dużo działo się podczas wczorajszego etapu Warszawa Nocą, który odbył się na Polu Mokotowskim w okolicy Biblioteki Narodowej. Inauguracyjne zawody w 2015 roku przyciągnęły na start rekordową w tej edycji liczbę 220 zawodników, którzy rywalizowali na 4 trasach o długości od nieco ponad 2km do prawie 7km.

Wśród Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski, tuż przed Janem Antonowiczem. Na 3. miejscu do mety dobiegła Lena Chabiera, Wśród Początkujących najlepszy okazał się Sebastian Świąder, 2. miejsce zajęła Małgorzata Marchlik, a na ostatnim stopniu podium bieg ukończył Krzysztof Wójtowicz. Ponad 5-kilometrową trasę Zuchwałych najszybciej pokonał niezawodny Michał Pierzchała, który dobiegł 47 sekund przed Kamilem Lesiszem. Na 3. miejsce bieg skończył Łukasz Korzeniewski. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz, podobnie jak u Zuchwałych z 47-sekundową przewagą nad drugim Piotrem Łobodzińskim. O trzecie miejsce trwała zacięta batali, a ostatecznie zajął je Ilya Marchuk wyprzedzając jedynie o sekundę Kubę Drągowskiego.

Wyniki, międzyczasy, mapy oraz powtórkę ze śledzenia zawodników Zuchwałych i Profesjonalistów - to wszystko znajdziecie w tabelce na podstronie Warszawa Nocą. Wkrótce powinny pojawić się zdjęcia z biegu oraz wyniki klasyfikacji generalnej, których obliczanie już trwa. Kolejny etap za niecały miesiąc, czyli 11 lutego w rejonie Tamki - zgłoszenia są już otwarte, a więc zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE