Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Klasyfikacja generalna

Dostępna jest już klasyfikacja generalna Warszawa Nocą po trzech rozegranych dotychczas etapach. Ostatni szansa na poprawę wyniku już za nieco ponad tydzień, czyli 11 lutego na Tamce. Poniżej przedstawiamy dotychczasowych liderów w poszczególnych kategoriach wiekowych:
KM10 - Jan Antonowicz
K12 - Lena Chabiera i Zuzanna Rudenko
M12 - Michał Pierzchała
K16 - Julia Głowacz
M16 - Wojciech Mossakowski
K20 - Zuzanna Kubicka
M20 - Piotr Parfianowicz
K30 - Anna Deck
M30 - Krzysztof Lisak
K40 - Ewa Misiaczek
M40 - Marcin Krasuski
K50 - Małgorzata Krochmal
M50 - Przemysław Mossakowski
K60 - Barbara Glińska
M60 - Janusz Olbrycht

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE