Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Tamka czeka

Zapraszamy na 4. etap Warszawa Nocą, który odbędzie się za niecały tydzień, czyli w środę 11 lutego w rejonie ulicy Tamka na Śródmieściu. Najważniejsze szczegóły odnośnie zawodów znajdziecie poniżej.

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie w XXXVII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Świętokrzyskiej 1. Biuro zawodów czynne będzie tradycyjnie od godziny 18:00. Wejście do szkoły od strony boiska.

Opisy PK
Aby ułatwić Wam nieco przygotowanie do startu wprowadzamy od najbliższego etapu mała zmianę dotyczącą opisów PK. Do tej pory mogliście je pobrać na starcie, natomiast od teraz opisy PK będą dostępne do pobrania w Biurze Zawodów, co pozwoli na mniej stresu na samym starcie, a dodatkowo będziecie mieli więcej czasu, aby się z nimi zapoznać. Oczywiście, opisy będą również wydrukowane na mapie, jak dotychczas.

Parametry tras
Poniżej prezentujemy parametry tras, które dla Was przygotowaliśmy:
- Dzieci: 2.6km, 14PK,
- Początkujący: 1.9km, 11PK,
- Zuchwali: 5.3km, 22PK,
- Profesjonaliści: 7.1km, 30PK.

Zgłoszenia
Zgłoszenia przez internet będą aktywne do najbliższej niedzieli włącznie, potem można zapisywać się tylko w Biurze Zawodów przed samym biegiem. Na listach mamy już ponad 120 osób - czas najwyższy, aby się zgłosić. Najbliższy etap będzie jednocześnie ostatnią okazją na poprawę wyniku w klasyfikacji generalnej, więc warto powalczyć. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE