Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Tamka czeka

Zapraszamy na 4. etap Warszawa Nocą, który odbędzie się za niecały tydzień, czyli w środę 11 lutego w rejonie ulicy Tamka na Śródmieściu. Najważniejsze szczegóły odnośnie zawodów znajdziecie poniżej.

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie w XXXVII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Świętokrzyskiej 1. Biuro zawodów czynne będzie tradycyjnie od godziny 18:00. Wejście do szkoły od strony boiska.

Opisy PK
Aby ułatwić Wam nieco przygotowanie do startu wprowadzamy od najbliższego etapu mała zmianę dotyczącą opisów PK. Do tej pory mogliście je pobrać na starcie, natomiast od teraz opisy PK będą dostępne do pobrania w Biurze Zawodów, co pozwoli na mniej stresu na samym starcie, a dodatkowo będziecie mieli więcej czasu, aby się z nimi zapoznać. Oczywiście, opisy będą również wydrukowane na mapie, jak dotychczas.

Parametry tras
Poniżej prezentujemy parametry tras, które dla Was przygotowaliśmy:
- Dzieci: 2.6km, 14PK,
- Początkujący: 1.9km, 11PK,
- Zuchwali: 5.3km, 22PK,
- Profesjonaliści: 7.1km, 30PK.

Zgłoszenia
Zgłoszenia przez internet będą aktywne do najbliższej niedzieli włącznie, potem można zapisywać się tylko w Biurze Zawodów przed samym biegiem. Na listach mamy już ponad 120 osób - czas najwyższy, aby się zgłosić. Najbliższy etap będzie jednocześnie ostatnią okazją na poprawę wyniku w klasyfikacji generalnej, więc warto powalczyć. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE