Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

4. etap Warszawa Nocą za nami

Z miesiąca na miesiąc zbliżamy się do końca naszego zimowego cyklu Warszawa Nocą. Rozegrany wczoraj bieg w rejonie ulicy Tamka był czwartą odsłoną tegorocznych zawodów. Na zawodników czekały długie i wymagające trasy w ciekawym terenie, będącym mieszanką obszaru zabudowanego i parkowego. Nie zabrakło oczywiście podbiegów pod błotnistą wczoraj skarpę wiślaną, którą zawodnicy musieli sforsować co najmniej kilkukrotnie.

Wśród Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski z czasem 18'34, a na trasie Początkujących najlepsza okazała się Agata Malczewska, która pokonała swoją trasę w 16'41. Kolejne zwycięstwo zaliczył Michał Pierzchała, który ma na swoim koncie wygraną we wszystkich dotychczasowych biegach na trasie Zuchwałych. W podobnej sytuacji jest również niezawodny Piotrek Parfianowicz, który zdominował rywalizację u Profesjonalistów.

Oficjalne wyniki, międzyczasy oraz śledzenie GPS z zawodów są już dostępne na podstronie zawodów. Na kolejny, finałowy etap, można się już zgłaszać - biegamy dokładnie za miesiąc, czyli 11 marca na Ursynowie. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE