Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

4. etap Warszawa Nocą za nami

Z miesiąca na miesiąc zbliżamy się do końca naszego zimowego cyklu Warszawa Nocą. Rozegrany wczoraj bieg w rejonie ulicy Tamka był czwartą odsłoną tegorocznych zawodów. Na zawodników czekały długie i wymagające trasy w ciekawym terenie, będącym mieszanką obszaru zabudowanego i parkowego. Nie zabrakło oczywiście podbiegów pod błotnistą wczoraj skarpę wiślaną, którą zawodnicy musieli sforsować co najmniej kilkukrotnie.

Wśród Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski z czasem 18'34, a na trasie Początkujących najlepsza okazała się Agata Malczewska, która pokonała swoją trasę w 16'41. Kolejne zwycięstwo zaliczył Michał Pierzchała, który ma na swoim koncie wygraną we wszystkich dotychczasowych biegach na trasie Zuchwałych. W podobnej sytuacji jest również niezawodny Piotrek Parfianowicz, który zdominował rywalizację u Profesjonalistów.

Oficjalne wyniki, międzyczasy oraz śledzenie GPS z zawodów są już dostępne na podstronie zawodów. Na kolejny, finałowy etap, można się już zgłaszać - biegamy dokładnie za miesiąc, czyli 11 marca na Ursynowie. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE