Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Wyniki klasyfikacji generalnej

Z nieskrywaną radością prezentujemy Wam wyniki klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą na zakończenie naszego cyklu, czyli po czterech rozegranych dotąd etapach. Wynik końcowy stanowi suma trzech najlepszych wyników spośród czterech rozegranych etapów i to on decyduje o zajętym miejscu w kategorii wiekowej. Pełne wyniki znajdziecie tutaj, a poniżej wyróżniamy zwycięzców poszczególnych kategorii:
KM10 - Jan Antonowicz
K12 - Julia Mianowska
M12 - Michał Pierzchała
K16 - Julia Głowacz
M16 - Jan Rutka
K20 - Zuzanna Kubicka
M20 - Piotr Parfianowicz
K30 - Agnieszka Biolik
M30 - Dmitro Terpai i Krzysztof Lisak
K40 - Agata Kulicka
M40 - Marcin Krasuski
K50 - Małgorzata Krochmal
M50 - Przemysław Mossakowski
K60 - Barbara Glińska
M60 - Janusz Olbrycht

W razie uwag do klasyfikacji lub ewentualnych błędów prosimy o kontakt mailowy na adres j.morawski@unts.waw.pl. Na samym końcu klasyfikacji jest również lista osób z nieznanym rokiem urodzenia, co spowodowało, że nie byliśmy w stanie przyporządkować ich do właściwej kategorii wiekowej - jeśli ktoś miałby ochotę zostać z tej listy usunięty, również prosimy o maila na wcześniejszy adres.

Wyróżnienie najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej (miejsca 1-3) w poszczególnych kategoriach wiekowych nastąpi podczas finałowego etapu Warszawa Nocą, który już 11 marca na Ursynowie. Zapraszamy również tych, którzy zajęli nieco gorsze miejsca, bo dla najlepszych podczas biegu finałowego też szykujemy specjalne niespodzianki. Zgłoszenia są otwarte - zapraszamy!


Jan Antonowicz - zwycięzca kategorii KM10

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE