Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Leśny mózg

2. etap Szybkiego Mózgu przeszedł do historii i ponad 280 osób wystartowało dziś mimo niezbyt sprzyjającej pogody w Lasku na Kole, który dla wielu okazał się ciekawym wyzwaniem. Wszystko było zaprogramowane - ciemne chmury przez cały dzień okrążały Warszawę, aby punktualnie o godzinie 19:00 delikatnie zmoczyć startujących uczestników Szybkiego Mózgu. Na szczęście nie była to zbyt intensywna burza i tylko niektórzy wracali na metę mokrzy.

Na trasie Początkujących zwyciężyła Tosia Mianowska, natomiast wśród Odważnych wygrał Jan Antonowicz, który pokazał kilku starszym kolegom jak można biegać. Na trasie Zuchwałych najszybszy okazał się Michał Pierzchała, który powrócił po nieobecności na 1. etapie i to w jakim stylu! Ponad 6 minut przewagi nad drugim zawodnikiem robi wrażenie. U Profesjonalistów tym razem (dość niespodziewanie) wygrał Piotr Łobodziński, który pokazał prawdziwy pazur leśnego zwierza.

Oddajemy do Waszej dyspozycji to, co zawsze, czyli wyniki, międzyczasy i całą resztę, którą będziemy w kolejnych dniach sukcesywnie uzupełniać. Kolejny etap już 17 czerwca na Kampusie Ochota, co oznacza, że wracamy w tereny bardziej zurbanizowane, ale niemniej interesujące. Zgłoszenia są otwarte!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE