Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Najlepsi!

W ostatni weekend mieliśmy okazję startować w Klubowych Mistrzostwach Polski, które zostały rozegrane w okolicach Twardogóry. Nasza ekipa rywalizowała w biegu klasycznym w sobotę oraz w klubowej sztafecie pokoleń w niedzielę.

2. miejsce na trasie K12 zajęła podczas biegu klasycznego Lena Chabiera, przegrywając ze zwyciężczynią o niecałą minutę. Bardzo dobre 3. miejsce w najsilniejszej kobiecej kategorii, czyli K21 zajęła Jolanta Kołosińska, natomiast na 5. miejscu na tej samej trasie bieg ukończyła Zuzanna Kubicka. Kolejne medale to nasze weteranki, czyli 2. miejsce Ewy Wołek w K40 i zwycięstwo Marioli Wołowczyk w K45.

Wśród panów doskonale wypadł Jan Antonowicz, zajmując 3. miejsce na trasie M12 oraz Michał Pierzchała, który zajął 5. miejsce w M16, mimo, że nominalnie biega w młodszej kategorii. Dobry występ zanotował również Krzysztof Wołowczyk zajmując 2. miejsce w M20 oraz Piotr Parfianowicz, który odniósł pierwsze w tym roku zwycięstwo w kategorii seniorów (M21). Medal przywiózł również Marek Wołowczyk plasując się na 3. miejscu w kategorii M50.

Niedzielna klubowa sztafeta pokoleń również okazała się dla nas szczęśliwa, ponieważ po wyrównanej rywalizacji z drużynami Azymutu 45 Gdynia, Śląska Wrocław i Orientusia Łódź udało nam się trzeci rok z rzędu zwyciężyć. Zwycięska sztafeta pobiegła w składzie: Jacek Morawski, Krzysztof Wołowczyk, Ewa Wołek, Michał Wołowczyk, Michał Pierzchała, Piotr Parfianowicz, Jolanta Kołosińska. Nasz druga sztafeta w składzie Ilya Marchuk, Barbara Żebrowska, Anna Maria Antonowicz, Marek Wołowczyk, Alicja Staszak, Wojciech Mossakowski i Zuzanna Kubicka ukończyła rywalizację na również bardzo dobrym 11. miejscu spośród ponad 30 startujących sztafet. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski w Krakowie, które już w najbliższy weekend!

wyniki
zdjęcia

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE