Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Ochota zdobyta

Szybkomózgowe zmagania na Ochocie można uznać za zaliczone. Równo 300 osób wystartowało w ostatnią środę podczas 3. etapu Szybkiego Mózgu, co nas organizatorów niezmiernie cieszy, bo widzimy, że jest dla kogo robić tak fajne zawody. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 16 września.

Na trasie Początkujących zwyciężył Maciej Lubczyński, który o niecałą minutę pokonał Witolda Wierzbickiego. Trzecie miejsce ze startą dwóch sekund zajął Maksymilian Henzel. Wśród Odważnych najlepsza okazała się Lena Chabiera, która ukończyła bieg w czasie 15'36. Drugie miejsce zajął Maciej Klepacki ze startą ponad minuty, a na trzecim miejscu bieg ukończył Jan Antonowicz. Trasa Zuchwałych to dość pewne zwycięstwo Michała Pierzchały, który trasę 4km pokonał w 18'44. Drugie miejsce zajęła Julia Głowcza ze startą 51 sekund, a na ostatnim stopniu podium zmagania ukończył Bartosz NIebielski ze stratą 1'16. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów najszybszy okazał się Krzysztof Rzeńca z czasem 20'26. Drugie miejsce ze stratą 34 sekund zajął Wojciech Dwojak, a trzeci był Krzysztof Wołowczyk ze startą 1'10.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w biegu - mamy nadzieję, że się podobało i wróciliście do domu pozytywnie naładowani energią. W zakładce Szybkiego Mózgu do Waszej dyspozycji są wyniki, międzyczasy i kilkaset zdjęć z biegu. Na kolejny etap zapraszamy już teraz, natomiast wszystkie szczegóły dotyczące zawodów będziemy przedstawiać za kilka tygodni.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE