Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Ochota zdobyta

Szybkomózgowe zmagania na Ochocie można uznać za zaliczone. Równo 300 osób wystartowało w ostatnią środę podczas 3. etapu Szybkiego Mózgu, co nas organizatorów niezmiernie cieszy, bo widzimy, że jest dla kogo robić tak fajne zawody. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 16 września.

Na trasie Początkujących zwyciężył Maciej Lubczyński, który o niecałą minutę pokonał Witolda Wierzbickiego. Trzecie miejsce ze startą dwóch sekund zajął Maksymilian Henzel. Wśród Odważnych najlepsza okazała się Lena Chabiera, która ukończyła bieg w czasie 15'36. Drugie miejsce zajął Maciej Klepacki ze startą ponad minuty, a na trzecim miejscu bieg ukończył Jan Antonowicz. Trasa Zuchwałych to dość pewne zwycięstwo Michała Pierzchały, który trasę 4km pokonał w 18'44. Drugie miejsce zajęła Julia Głowcza ze startą 51 sekund, a na ostatnim stopniu podium zmagania ukończył Bartosz NIebielski ze stratą 1'16. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów najszybszy okazał się Krzysztof Rzeńca z czasem 20'26. Drugie miejsce ze stratą 34 sekund zajął Wojciech Dwojak, a trzeci był Krzysztof Wołowczyk ze startą 1'10.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w biegu - mamy nadzieję, że się podobało i wróciliście do domu pozytywnie naładowani energią. W zakładce Szybkiego Mózgu do Waszej dyspozycji są wyniki, międzyczasy i kilkaset zdjęć z biegu. Na kolejny etap zapraszamy już teraz, natomiast wszystkie szczegóły dotyczące zawodów będziemy przedstawiać za kilka tygodni.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE