Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

UNTS Cup 2015

11. edycja tradycyjnych jesiennych zawodów UNTS Cup zbliża się wielkimi krokami! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. Tegoroczna edycja to nieco inny termin i nieco inna formuła, niż w poprzednich kilku latach. Tym razem zawody odbędą się w pierwszy weekend października, a w programie nie będzie biegu sprinterskiego, tylko dwa biegi w lesie na terenie Warszawy, aby dojazd był nieco łatwiejszy i szybszy, niż do Młodzieszyna w ostatnich latach.

W sobotę 3 października wieczorem zapraszamy na bieg nocny, który zorganizujemy w Warszawie Wesołej we wschodniej części tzw. Lasu Sobieskiego. Teren jest nieco pofałdowany o dosyć dobrej przebieżności, więc zabawa powinna być doskonała! Będzie to również dobra okazja, aby sprawdzić się przed październikowymi Mistrzostwami Polski na tym dystansie oraz poćwiczyć orientację po ciemku w lesie.

W niedzielę 4 października w południe zorganizujemy bieg średniodystansowy na terenie Rembertowa - tutaj teren jest zupełnie płaski, natomiast wyzwaniem będzie nawigacja w lesie o bardzo zróżnicowanej przebieżności i wegetacji. I jak mówi sama nazwa dawnej i nowej mapy (Sto Dołów) - dołów i różnych zagłębień terenu jest naprawdę sporo.

Zgłoszenia na zawody są już otwarte, dostępny jest również Regulamin, gdzie przeczytacie o wszystkich szczegółach odnośnie imprezy. Zapraszamy do lektury i zapisywania się na bieg!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE