Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

UNTS Cup za nami

11. edycja UNTS Cup już za nami. Do Waszej dyspozycji oddajemy zarówno wyniki, międzyczasy i mapy. Zapraszamy do lektury i oglądania!

Sobota stała pod znakiem biegu nocnego w Warszawie-Wesołej. Prawie setka śmiałków stanęła do rywalizacji o medale Mistrzostw Mazowsza ze startu masowego. Na zawodników czekały wymagające trasy w ciekawym podwarszawskim terenie. Tego dnia tradycyjne Puchary UNTS dla zwycięzców najliczniejszej kategorii kobiecej i męskiej trafiły do Izabeli Czajki z K21 (OK! Sport Warszawa) oraz do Krzysztofa Urbaniaka z M45 (KS Spójnia Warszawa).

Niedziela to z kolei bieganie w rejonie Warszawy-Rembertowa w terenie o wymownej nazwie "Sto Dołów". Okazało się jednak, że to nie doły były największą atrakcją, a "kolczaste" bagno, przez które wielu zawodników miało przyjemność się przeprawić. Tym razem Puchary UNTS trafiły do Zuzanny Morawskiej z K21 (UKS Azymut 45 Gdynia) oraz do Kuby Drągowskiego z M21 (OK! Sport Warszawa).

wyniki
mapy
GPS-tracking

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE