Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg zakończony!

Finałowym biegiem na warszawskim Ursynowie zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2015! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego, w ramach którego rozegraliśmy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów bezsprzecznie zwyciężył Piotrek Parfianowicz przed Krzysztofem Wołowczykiem i Wojtkiem Dudkiem. U Zuchwałych wygrał Michał Pierzchała, na 2. miejscu przybiegł Kamil Lesisz, a 3. był Maciej Borkowski. Bardzo zacięta rywalizacja miała miejsce na trasie Odważnych, gdzie zwycięski Jan Antonowicz wyprzedził drugiego Piotra Wąsiewicza jedynie o 2 sekundy! 3. miejsce zajął Tymoteusz Seń. Niemniej ciekawie było u Początkujących - zwyciężyła Filomena Chabiera, 2. miejsce zajęła Tosia Mianowska, a 3. była Aniela Swobodzińska.

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za udział - to Wy tworzycie te zawody i tą wspaniałą atmosferę! Dziękujemy również za wsparcie władzom Ursynowa, które gościły nas w swoim Ratuszu podczas wczorajszego etapu oraz firmie Kupiec za smaczne nagrody podczas całego cyklu! Szybki Mózg zakończony, a tymczasem zapraszamy na nasze kolejne biegi - nasz zimowy cykl Warszawa Nocą startuje 25 listopada, więc więcej informacji na jego temat będziemy publikować w najbliższych dniach!

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE