Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zapraszamy na Plac Inwalidów

Rozpoczynamy Warszawa Nocą 2015 - pierwszy etap już w najbliższą środę, czyli 25 listopada, a biegać będziemy w rejonie Placu Inwalidów na Żoliborzu. Poniżej kilka istotnych szczegółów dotyczących samych zawodów.

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie w Zespole Szkół nr 53 przy ul. Ks. Popiełuszki 5. Poniżej przypominamy kilka istotnych informacji, które pozwolą nam wszystkim lepiej zorganizować się przed biegiem:
1. Zalecamy dojazd komunikacją miejską, ponieważ liczba miejsc parkingowych przy samej szkole jest bardzo skromna.
2. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę 22 listopada o północy.
3. Biuro Zawodów pracuje w godzinach 18:00-19:00. Prosimy wszystkie osoby wypożyczające karty SPORTident o ich odbiór ich do godz. 19:00. Podobnie w przypadku osób, które zakupiły karty SPORTident.
4. Zapisy na bieg w dniu zawodów możliwe są w Biurze tylko w godzinach 18:00-18:45.
5. Osoby, które nie odbiorą swoich kart SPORTident do godziny 19:00 (przez to ich dane nie zdążą być wprowadzone do bazy), będą mogły sczytać swoje wyniki po biegu dopiero po przybiegnięciu wszystkich zawodników.

Mapki rozgrzewkowe
Z uwagi na lokalizację Centrum Zawodów poza terenem biegu konieczne będzie dojście około 400m do startu i z mety już po dobiegnięciu. Dojście do startu i mety będzie oznaczone na mapce rozgrzewkowej, którą będzie można pobrać w Biurze Zawodów.

Parametry tras
Długości tras na 1. etap przedstawiają się następująco:
- Początkujący: 1.4km, 10PK,
- Odważni: 2.6km, 16PK,
- Zuchwali: 3.9km, 20PK,
- Profesjonaliści: 5.0km, 27PK.
Trasy większości kategorii przecinają małe uliczki osiedlowe na terenie zawodów - prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na sporadycznie jeżdżące samochody podczas przebiegania przez ulice.

Przypominamy, że tylko przed pierwszym etapem istnieje możliwość zapisania się od razu na wszystkie etapy cyklu. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE