Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Ogród Saski już za tydzień!

Tradycyjnie w grudniu Warszawa Nocą przenosi się w okolice Traktu Królewskiego - tym razem w najbliższą środę 16 grudnia biegać będziemy w Ogrodzie Saskim. Zapraszamy!

Ogród Saski
Grudniowy etap cyklu to pierwszy w historii bieg na orientację w Ogrodzie Saskim i okolicy Teatru Wielkiego. Będziecie mieli okazję biegać wśród 21 barokowych rzeźb muz i cnot znajdujących się w głównej alei parku, na pewno zaliczycie słynny wodozbiór w kształcie rotundy wzorowany na świątyni Westy w Tivoli, a także okolicę Placu Piłsudskiego i Grobu Nieznanego Żołnierza. Dodatkowe atrakcje to Pałac Zamoyskich (Błękitny), Teatr Wielki Opera Narodowa oraz Plac Teatralny, który będzie można zwiedzić w biegu.

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie w Szkole Podstawowej nr 75, ul. Niecała 14. Parkowanie zalecamy po 18:00 (darmowe) na Placu Teatralnym, gdzie o tej porze jest nieco wolnych miejsc. Osobom dojeżdżającym komunikacją miejską polecamy oczywiście metro i stację Ratusz Arsenał (dojście 700m). Poniżej najistotniejsze informacje dotyczące biegu:
1. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę 13 grudnia o północy.
2. Biuro Zawodów pracuje w godzinach 18:00-19:00. Prosimy wszystkie osoby wypożyczające karty SPORTident o ich odbiór ich do godz. 19:00. Podobnie w przypadku osób, które zakupiły karty SPORTident.
3. Zapisy na bieg w dniu zawodów możliwe są w Biurze tylko w godzinach 18:00-18:45.
4. Osoby, które nie odbiorą swoich kart SPORTident do godziny 19:00 (przez to ich dane nie zdążą być wprowadzone do bazy), będą mogły sczytać swoje wyniki po biegu dopiero po przybiegnięciu wszystkich zawodników.

Start i meta
Zarówno start, jak i meta zlokalizowane będą na terenie Szkoły Podstawowej nr 75, więc nie będzie konieczności dojścia, jak podczas 1. etapu. Możliwość rozgrzewki również na terenie boisk szkolnych.

Parametry tras
Długości tras na 2. etap przedstawiają się następująco:
- Początkujący: 1.4km, 12PK,
- Odważni: 2.5km, 14PK,
- Zuchwali: 3.7km, 23PK,
- Profesjonaliści: 4.9km, 28PK.

Zapisy
Zapisujemy się do niedzieli 13 grudnia do północy. Zgłoszenia są dostępne na podstronie zawodów.

Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE