Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

2. etap za nami!

Bieg w Ogrodzie Saskim przeszedł do historii - równo 230 osób wzięło udział w 2. etapie Warszawa Nocą, który odbył się wczoraj wieczorem. Trasy przygotowane dla uczestników były nieco krótsze, niż podczas 1. etapu, ale to nie dystans stanowił wczoraj największe wyzwanie. To, co stanowiło trudność, to połączenie precyzyjnej orientacji w terenie parkowym z szybkim biegiem po terenie zabudowanym w okolicy Placu Teatralnego. Taka mieszanka potrafiła nieźle zmylić niektórych zawodników, co zresztą widać po wynikach.

Na trasie Początkujących najszybszy okazał Jakub Henzel przed Wiktorem Zychem i Maciejem Lubczyńskim. Trasa Odważnych to popis Jana Antonowicza, który zwyciężył z ponad minutową przewagą nad Moniką Borkowską i Pawłem Drągowskim. Wśród Zuchwałych jeszcze wyraźniej zwyciężył Bartosz Niebielski, który uzyskał ponad 3 minuty przewagi nad drugim Michałem Stępniakiem i Alicją Staszak. Na trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz, który prawie pięciokilometrową trasę pokonał w niecałe 19 minut. 2. miejsce zajął Krzysztof Wołowczyk, a 3. był Wojciech Dudek.

Tradycyjnie zachęcamy do przeglądania wyników, międzyczasów, map oraz powtórki z GPS-trackingu trasy Profesjonalistów. Zdjęcia wkrótce. Wszystko dostępne jest w dziale o zawodach. Kolejny etap już po Nowym roku, ale już teraz zachęcamy Was do zgłaszania się, jednocześnie życząc wspaniałych świąt Bożego Narodzenia i biegowego roku 2016 ;-)

P.S. Jak pewnie zauważycie na oficjalnych wynikach pojawiła się niemała grupa osób, które figurują jako "DSQ", czyli dyskwalifikacja. Są to osoby, które zostały zdyskwalifikowane za złamanie przepisów, czyli przebieganie przez miejsca oznaczone na mapie jako zakazane. Chodzi głównie o płot wokół placu zabaw (9-10PK Zuchwali, 16-17PK Profesjonaliści) oraz przejście w budynku koło Placu Teatralnego (21-22PK i 22-23PK Zuchwali, 22-23PK Profesjonaliści). Jeśli ktoś czuje się niesłusznie zdyskwalifikowany lub ma jakieś wątpliwości - prosimy o kontakt.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE