Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

2. etap za nami!

Bieg w Ogrodzie Saskim przeszedł do historii - równo 230 osób wzięło udział w 2. etapie Warszawa Nocą, który odbył się wczoraj wieczorem. Trasy przygotowane dla uczestników były nieco krótsze, niż podczas 1. etapu, ale to nie dystans stanowił wczoraj największe wyzwanie. To, co stanowiło trudność, to połączenie precyzyjnej orientacji w terenie parkowym z szybkim biegiem po terenie zabudowanym w okolicy Placu Teatralnego. Taka mieszanka potrafiła nieźle zmylić niektórych zawodników, co zresztą widać po wynikach.

Na trasie Początkujących najszybszy okazał Jakub Henzel przed Wiktorem Zychem i Maciejem Lubczyńskim. Trasa Odważnych to popis Jana Antonowicza, który zwyciężył z ponad minutową przewagą nad Moniką Borkowską i Pawłem Drągowskim. Wśród Zuchwałych jeszcze wyraźniej zwyciężył Bartosz Niebielski, który uzyskał ponad 3 minuty przewagi nad drugim Michałem Stępniakiem i Alicją Staszak. Na trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz, który prawie pięciokilometrową trasę pokonał w niecałe 19 minut. 2. miejsce zajął Krzysztof Wołowczyk, a 3. był Wojciech Dudek.

Tradycyjnie zachęcamy do przeglądania wyników, międzyczasów, map oraz powtórki z GPS-trackingu trasy Profesjonalistów. Zdjęcia wkrótce. Wszystko dostępne jest w dziale o zawodach. Kolejny etap już po Nowym roku, ale już teraz zachęcamy Was do zgłaszania się, jednocześnie życząc wspaniałych świąt Bożego Narodzenia i biegowego roku 2016 ;-)

P.S. Jak pewnie zauważycie na oficjalnych wynikach pojawiła się niemała grupa osób, które figurują jako "DSQ", czyli dyskwalifikacja. Są to osoby, które zostały zdyskwalifikowane za złamanie przepisów, czyli przebieganie przez miejsca oznaczone na mapie jako zakazane. Chodzi głównie o płot wokół placu zabaw (9-10PK Zuchwali, 16-17PK Profesjonaliści) oraz przejście w budynku koło Placu Teatralnego (21-22PK i 22-23PK Zuchwali, 22-23PK Profesjonaliści). Jeśli ktoś czuje się niesłusznie zdyskwalifikowany lub ma jakieś wątpliwości - prosimy o kontakt.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE