Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

2. etap za nami!

Bieg w Ogrodzie Saskim przeszedł do historii - równo 230 osób wzięło udział w 2. etapie Warszawa Nocą, który odbył się wczoraj wieczorem. Trasy przygotowane dla uczestników były nieco krótsze, niż podczas 1. etapu, ale to nie dystans stanowił wczoraj największe wyzwanie. To, co stanowiło trudność, to połączenie precyzyjnej orientacji w terenie parkowym z szybkim biegiem po terenie zabudowanym w okolicy Placu Teatralnego. Taka mieszanka potrafiła nieźle zmylić niektórych zawodników, co zresztą widać po wynikach.

Na trasie Początkujących najszybszy okazał Jakub Henzel przed Wiktorem Zychem i Maciejem Lubczyńskim. Trasa Odważnych to popis Jana Antonowicza, który zwyciężył z ponad minutową przewagą nad Moniką Borkowską i Pawłem Drągowskim. Wśród Zuchwałych jeszcze wyraźniej zwyciężył Bartosz Niebielski, który uzyskał ponad 3 minuty przewagi nad drugim Michałem Stępniakiem i Alicją Staszak. Na trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz, który prawie pięciokilometrową trasę pokonał w niecałe 19 minut. 2. miejsce zajął Krzysztof Wołowczyk, a 3. był Wojciech Dudek.

Tradycyjnie zachęcamy do przeglądania wyników, międzyczasów, map oraz powtórki z GPS-trackingu trasy Profesjonalistów. Zdjęcia wkrótce. Wszystko dostępne jest w dziale o zawodach. Kolejny etap już po Nowym roku, ale już teraz zachęcamy Was do zgłaszania się, jednocześnie życząc wspaniałych świąt Bożego Narodzenia i biegowego roku 2016 ;-)

P.S. Jak pewnie zauważycie na oficjalnych wynikach pojawiła się niemała grupa osób, które figurują jako "DSQ", czyli dyskwalifikacja. Są to osoby, które zostały zdyskwalifikowane za złamanie przepisów, czyli przebieganie przez miejsca oznaczone na mapie jako zakazane. Chodzi głównie o płot wokół placu zabaw (9-10PK Zuchwali, 16-17PK Profesjonaliści) oraz przejście w budynku koło Placu Teatralnego (21-22PK i 22-23PK Zuchwali, 22-23PK Profesjonaliści). Jeśli ktoś czuje się niesłusznie zdyskwalifikowany lub ma jakieś wątpliwości - prosimy o kontakt.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE