Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Nikt nie mówił, że będzie lekko

Nikt nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie - tak można w kilku słowach podsumować 3. etap Warszawa Nocą, który odbył się na warszawskim Gocławiu. Główna w tym zasługa aury, która jak na styczeń mocno wszystkich zaskoczyła, ponieważ wraz ze startem masowym zawodników nastąpił masowy opad śniegu z deszczem, stanowiący interesującą atrakcję dla wszystkich uczestników.

Można więc powiedzieć, że wczorajsze bieganie z mapą po blokowisku wygrali najbardziej odporni na złe warunki pogodowe. Wyglądało to tak:
- Początkujący: 1. Urszula Stokowska, 2. Wiktor Zych, 3. Tymon Gajda
- Odważni: 1. Jan Antonowicz, 2. Tymoteusz Seń, 3. Paweł Drągowski
- Zuchwali: 1. Bartosz Niebielski, 2. Julia Głowacz, 3. Wiktoria Marek
- Profesjonaliści: 1. Wojciech Dudek, 2. Fryderyk Pryjma, 3. Krzysztof Lisak
Warto również zwrócić uwagę na godną pochwały postawę Rafała Podzińskiego, który dobiegł na metę jako zwycięzca na trasie Profesjonalistów, natomiast zorientował się po fakcie, że podczas biegu przebiegł przez zakazany teren. Zgłosił swoje przewinienie na mecie żądając dyskwalifikacji, co też zespół sędziowski niezwłocznie uczynił.

Wyniki na poszczególnych trasach, międzyczasy po wariantach tras oraz mapy są już dostępne i możecie je śmiało oglądać i analizować, a my się bierzemy za liczenie klasyfikacji generalnej zapraszając Was jednocześnie do zgłaszania się na 4. etap, który 17 lutego na Wierzbnie. Zapraszamy!

Komentarze

  • Lekko nie było, to fakt...

    Niestety - warunki pogodowe wystraszyły fotografów.

    UNTS Warszawa 2016-02-17 9:12
  • Lekko nie było, to fakt...

    Ale czy naprawdę wszystkie aparaty foto zamroziło ??? Nikt nie pstrykał ??

    PJanowski 2016-02-16 7:53
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE