Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Hale Mirowskie zdobyte

Szybki Mózg 2016 wystartował! Równo 280 zawodników wybiegło wczoraj na trasy, które oferowały bardzo zróżnicowane krajobrazy. Uczestnicy mieli okazję biegać wśród nowoczesnych biurowców wzdłuż ulicy Grzybowskiej i Królewskiej, przebiegali przez pełen zieleni Park Mirowski, aby zawitać również w okolice Placu Bankowego, gdzie musieli orientować się wśród skomplikowanej zabudowy z lat 50' - można powiedzieć, że był to pełny przekrój warszawskiego centrum.

Ze względu na liczną frekwencję rywalizacja była zacięta. Wśród Początkujących najszybszy okazał się Mariusz Siwiec, który dotarł na metę z ponad minutową przewagą nad Maciejem Lubczyńskim. Trzecie miejsce zajął Kacper Serafin przegrywając jedynie 8 sekund.
Na trasie Odważnych rywalizacja była najbardziej zacięta - różnica między pierwszym, a trzecim zawodnikiem na mecie wyniosła tylko 16 sekund. Zwyciężył Igor Marte, drugi był Piotr Pruchyński, a trzeci był Maciej Klepacki.
Trasa Zuchwałych tym razem przyciągnęła na start dawnych Profesjonalistów, którzy powoli odchodzą na emeryturę - zwyciężył Karol Galicz z 7-sekundową przewagą nad Kubą Drągowskim. Trzecie miejsce zajął Bartosz Niebielski z niewielką startą do bardziej doświadczonych i starszych kolegów.
Trasa Profesjonalistów to już koncert Piotrka Łobodzińskiego, który miał ostatnio nieco gorszą passę jeśli chodzi o starty w biegu na orientację, ale widać, że powraca w wielkim stylu. Kolejne miejsca zajęli inny reprezentanci Polski, czyli Rafał Podziński i Mikołaj Dutkowski.

Wszystkie materiały z zawodów znajdziecie na stronie cyklu. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejny etap, który już za niecały miesiąc, 18 maja na Młynowie. Zapraszamy!

wyniki

Komentarze

  • DSQ

    mi też coś nie zadziałało w mózgownicy w tym miejscu, miałem przez sekundę przeczucie, że to chyba niedozwolone, ale nie byłem pewny na 100% więc zaryzykowałem i poleciałem dalej, teraz już wiem, że grube czarne krechy to zło :) no i trzeba przyznać, że punkt był ustawiony dość podchwytliwie/złośliwie ;)

    Matek 2016-04-21 15:05
  • DSQ

    Przepraszam za niezgłoszenie mojego niedozwolonego przebiegu pomiędzy PK11 a PK12 na trasie "profi" (PK20-21 też chyba nie był czysty), zdałem sobie sprawę z błędu gdy analizowałem na chłodno trasę w pociągu wracając po biegu. Nie wiem chyba poprostu mózg "przestał mi działać" w tym momencie :( dziękuję za czujność obsadzie sędziowskiej i wpisanie mi DSQ gdyż dzięki nim mój wynik nie wypaczył sportowej rywalizacji na Waszej naprawdę świetnej imprezie. Z poważaniem Bogdan R.

    Orientus 2016-04-21 12:11
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE