Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

2. etap za nami

Jesteśmy już po 2. etapie Szybkiego Mózgu, który został wczoraj rozegrany na Młynowie. Zapraszamy na krótką relację!

Tradycyjnie, jak co miesiąc, pewien fragment Warszawy wypełnił się ludźmi biegającymi z mapą - tym razem był to Młynów na warszawskiej Woli. Prawie 270 zawodników stanęło na starcie zawodów, który znajdował się na terenie Szkoły Podstawowej nr 63.

Na trasie Początkujących, podobnie jak podczas 1. etapu w okolicy Hal Mirowskich, zwyciężył Mariusz Siwiec, a 2. miejsce zajął Maciej Lubczyński. Tym razem jednak różnice czasowe pomiędzy pierwszymi zawodnikami były dużo mniejsze i dzieliło ich jedynie 12 sekund. 3. miejsce ze stratą ponad 2 minut zajęli ex aqueo Hubert Wieczorek i Oskar Drosik.

Zwycięzcą na trasie Odważnych został tym razem drugi zawodnik inauguracyjnego etapu, czyli Piotr Pruchyński, który wygrał z czasem 14'54. Na 2. miejscu uplasowała się Monika Borkowska ze stratą 1'26, która podczas 1. etapu zajęła miejsce 5. Na ostatnim stopniu podium bieg zakończył Maciej Klepacki, który tym samym powtórzył swój sukces z pierwszego biegu.

Trasa Zuchwałych nadal przyciąga starych wyjadaczy, którzy jak widać na dobre się tu zadomowili i wracać do Profesjonalistów nie zamierzają, bo po co, skoro można tu wybiegać lepszy wynik. Tym razem wygrał Marek Jendrych z czasem 15'26 i 8-sekundową przewagą nad Karolem Galiczem - zwycięzcą 1. etapu. 3. miesce ze stratą 55 sekund zajął Kamil Lesisz.

Najbardziej zacięta rywalizacja miała jedna miejsce wśród Profesjonalistów, gdzie siedmiu najszybszych zawodników różniło na mecie jedynie 45 sekund. Zwycięzcą został Wojciech Dudek z czasem 18'25, który wyprzedził Krzysztofa Wołowczyka o 1 sekundę. 3. miejsce zajął Krzysztof Rzeńca ze stratą 13 sekund.

Kolejny etap już za miesiąc, czyli 22 czerwca na Ursynowie. Zapraszamy już teraz - zgłoszenia są otwarte!

wyniki

Komentarze

  • Witamy na Woli :)

    ...

    Lesior 2016-05-19 13:07
  • Etap dla odważnych :)

    No tym razem był to prawdziwy hardkore. Chyba jednak nie wszyscy mieszkańcy byli przyjaźnie nastawieni. Przy pkt. 15 prof. (114) w moim kierunku np poleciała z któregoś z balkonów butelka po piwie. Mimo wszystko na szczęście nie musicie jeszcze pisać w komunikacie jak Orientuś, aby nie biegać w strojach klubowych, bo może to spowodować "niepożądane sytuacje" :)

    Tommy 2016-05-19 11:09
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE