Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

MP i PN w RJnO ? 6 medali dla UNTS

Sześcioosobowa drużyna UNTS walczyła dzielnie na Mistrzostwach Dolnego Śląska Rowerowej Jeździe na Orientację odbywających się w lasach wokół Obornik Śląskich. Zdobyliśmy medale Mistrzostw Polski w sprincie oraz Pucharu Najmłodszych. Szczególne brawa dla Oli i Maćka.

Maciek Gromadka po raz kolejny pokazał klasę wygrywając M-21 w każdym z trzech startów, a co najważniejsze zdobywając tytuł Mistrza Polski w RJnO 2016 na dystansie sprinterskim (które to zawody stanowiły drugi etap Mistrzostw Dolnego Śląska). Przy okazji złoty medal trafił też na szyję trenera. A trener, czyli Ludo Parfianowicz dzielnie walczył z ciut młodszymi konkurentami w M-21 w klasyku zajmując 4. miejsce.

Ola Nitsch do swoich trzech medali z Pucharu Najmłodszych w BnO dorzuciła trzy medale PN w RJnO. Tym razem srebrne w średnim i klasyku oraz brąz w sprincie. Ostatni z medali UNTS trafił do Tomka Nitsch, który w M-40 zdobył srebro w sprincie na Mistrzostwach Weteranów kończąc całe zawody na trzecim miejscu.

Zawody były bardzo fajne i warto było przejechać kawałek Polski. Za miesiąc ostatnie zawody CTZ RJnO, tym razem w Poznaniu. Zapraszamy do dołączenia do zespołu.

strona zawodów

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE