Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

MP i PN w RJnO ? 6 medali dla UNTS

Sześcioosobowa drużyna UNTS walczyła dzielnie na Mistrzostwach Dolnego Śląska Rowerowej Jeździe na Orientację odbywających się w lasach wokół Obornik Śląskich. Zdobyliśmy medale Mistrzostw Polski w sprincie oraz Pucharu Najmłodszych. Szczególne brawa dla Oli i Maćka.

Maciek Gromadka po raz kolejny pokazał klasę wygrywając M-21 w każdym z trzech startów, a co najważniejsze zdobywając tytuł Mistrza Polski w RJnO 2016 na dystansie sprinterskim (które to zawody stanowiły drugi etap Mistrzostw Dolnego Śląska). Przy okazji złoty medal trafił też na szyję trenera. A trener, czyli Ludo Parfianowicz dzielnie walczył z ciut młodszymi konkurentami w M-21 w klasyku zajmując 4. miejsce.

Ola Nitsch do swoich trzech medali z Pucharu Najmłodszych w BnO dorzuciła trzy medale PN w RJnO. Tym razem srebrne w średnim i klasyku oraz brąz w sprincie. Ostatni z medali UNTS trafił do Tomka Nitsch, który w M-40 zdobył srebro w sprincie na Mistrzostwach Weteranów kończąc całe zawody na trzecim miejscu.

Zawody były bardzo fajne i warto było przejechać kawałek Polski. Za miesiąc ostatnie zawody CTZ RJnO, tym razem w Poznaniu. Zapraszamy do dołączenia do zespołu.

strona zawodów

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE