Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zimowy AWF

Nikt nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie - tak można w kilku słowach podsumować 3. etap Warszawa Nocą, który odbył się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Główna w tym zasługa aury - mimo, że było nieco cieplej, niż przez ostatnie kilka dni, to mimo wszystko dosyć zimno i zimowo.

Można więc powiedzieć, że wczorajsze bieganie z mapą wygrali najbardziej odporni na lód na chodnikach i na mróz. Wyglądało to tak:
- Początkujący: 1. Marcin Muniowski, 2. Marianna Muniowska, 3. Tosia Mianowska
- Odważni: 1. Jan Wiśniewski, 2. Andrzej Wołek, 3. Adam Krochmal
- Zuchwali: 1. Krzysztof Urbaniak, 2. Julia Głowacz, 3. Jan Antonowicz
- Profesjonaliści: 1. Ilya Marchuk i Piotr Parfianowicz, 3. Krzysztof Lisak

Jak większość z Was zapewne zauważyła po biegu - doświadczyliśmy złośliwości sprzętu elektronicznego i musieliśmy walczyć z dość poważną awarią komputera. Dzięki manualnej pracy zespołu obliczeniowego, udało nam się odtworzyć w zasadzie wszystkie wyniki, oprócz dwóch osób, które biegały z kartami SI 300674 (czas 26'56) i 886679 (czas 44'14). Jeśli ktoś przyznaje się do tych wyników, to prosimy o kontakt mailowy. Jakiekolwiek uwagi do wyników są również mile widziane, bo coś nam mogło umknąć.

Międzyczasów z biegu niestety nie będzie dostępnych zbiorczo ze względu na awarię, możecie się posiłkować tym, co otrzymaliście w formie wydruków. Tradycyjnie mapy są już dostępne na stronie i możecie je śmiało oglądać i analizować, wkrótce również zdjęcia.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE