Początek sezonu biegowego, ruszamy pełną parą

Ostatni weekend marca upłynął pod znakiem Mistrzostw Polski w długodystansowym biegu na orientację. Są to najbardziej wymagające kondycyjnie Mistrzostwa Polski w roku. UNTS dobrze się zaprezentował na tej imprezie, jak zawsze nie zabrakło licznych medali. Na stronie zawodów można doczytać szczegółowe informacje i wyniki.

W pierwszy weekend kwietnia równierz nie próżnowaliśmy. Zuzanna Kubicka i Piotrek Parfianowicz biegali dziś 12,5 km po łąkach i lasach w pobliżu Krubina  na Wieliszewski Crossing. Gratulujemy dobrego biegania! Sukcesy są - Zuzanna 1 miejsce, Piotrek 2 miejsce.

Juniorzy pod opieką Rafała odwiedzili Czechy, gdzie uczestniczyli w  CEYOC. Czekamy na relację z tej wyprawy.
Spora grupka klubowiczów pobiegała trening techniczny na mapce Sterani - bardzo przyjemny, lekko pofałdowany teren, dużo PK, pozawijane traski, czyli fajna zabawa.

Ursynów Nocą za nami!

Stało się - 2 etap Szybkiego Mózgu 2019 za nami! Silna grupa zawodników w liczbie ponad 220 osób wystartowała dziś na Ursynowie, gdzie wszyscy mieli przyjemność zmagać się ciekawymi i wymagającymi trasami.

Ursynów Nocą już za tydzień!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą dokładnie za tydzień! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Zgrupowanie w Hiszpanii

W zeszłym tygodniu zakończyło się drugie w tym roku zgrupowanie zagraniczne. Tym razem 9-osobowa grupa naszych zawodników trenowała i startowała w słonecznej Hiszpanii. Oprócz wielu godzin spędzonych na treningach w rożnych terenach, na uwagę zasługują wyniki w zawodach Trofeo Internacional de Orientación Murcia Costa Cálida:bardzo wysokie - 10. i 12. miejsca Krzysztofa w sprincie i middlu WRE, solidne i stabilne wyniki Fryderyka, a także dobre występy dziewczyn w kategoriach juniorskich. Mamy nadzieję, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w nadchodzącym sezonie!

Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zimowy AWF

Nikt nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie - tak można w kilku słowach podsumować 3. etap Warszawa Nocą, który odbył się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Główna w tym zasługa aury - mimo, że było nieco cieplej, niż przez ostatnie kilka dni, to mimo wszystko dosyć zimno i zimowo.

Można więc powiedzieć, że wczorajsze bieganie z mapą wygrali najbardziej odporni na lód na chodnikach i na mróz. Wyglądało to tak:
- Początkujący: 1. Marcin Muniowski, 2. Marianna Muniowska, 3. Tosia Mianowska
- Odważni: 1. Jan Wiśniewski, 2. Andrzej Wołek, 3. Adam Krochmal
- Zuchwali: 1. Krzysztof Urbaniak, 2. Julia Głowacz, 3. Jan Antonowicz
- Profesjonaliści: 1. Ilya Marchuk i Piotr Parfianowicz, 3. Krzysztof Lisak

Jak większość z Was zapewne zauważyła po biegu - doświadczyliśmy złośliwości sprzętu elektronicznego i musieliśmy walczyć z dość poważną awarią komputera. Dzięki manualnej pracy zespołu obliczeniowego, udało nam się odtworzyć w zasadzie wszystkie wyniki, oprócz dwóch osób, które biegały z kartami SI 300674 (czas 26'56) i 886679 (czas 44'14). Jeśli ktoś przyznaje się do tych wyników, to prosimy o kontakt mailowy. Jakiekolwiek uwagi do wyników są również mile widziane, bo coś nam mogło umknąć.

Międzyczasów z biegu niestety nie będzie dostępnych zbiorczo ze względu na awarię, możecie się posiłkować tym, co otrzymaliście w formie wydruków. Tradycyjnie mapy są już dostępne na stronie i możecie je śmiało oglądać i analizować, wkrótce również zdjęcia.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE