Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zimowy AWF

Nikt nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie - tak można w kilku słowach podsumować 3. etap Warszawa Nocą, który odbył się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Główna w tym zasługa aury - mimo, że było nieco cieplej, niż przez ostatnie kilka dni, to mimo wszystko dosyć zimno i zimowo.

Można więc powiedzieć, że wczorajsze bieganie z mapą wygrali najbardziej odporni na lód na chodnikach i na mróz. Wyglądało to tak:
- Początkujący: 1. Marcin Muniowski, 2. Marianna Muniowska, 3. Tosia Mianowska
- Odważni: 1. Jan Wiśniewski, 2. Andrzej Wołek, 3. Adam Krochmal
- Zuchwali: 1. Krzysztof Urbaniak, 2. Julia Głowacz, 3. Jan Antonowicz
- Profesjonaliści: 1. Ilya Marchuk i Piotr Parfianowicz, 3. Krzysztof Lisak

Jak większość z Was zapewne zauważyła po biegu - doświadczyliśmy złośliwości sprzętu elektronicznego i musieliśmy walczyć z dość poważną awarią komputera. Dzięki manualnej pracy zespołu obliczeniowego, udało nam się odtworzyć w zasadzie wszystkie wyniki, oprócz dwóch osób, które biegały z kartami SI 300674 (czas 26'56) i 886679 (czas 44'14). Jeśli ktoś przyznaje się do tych wyników, to prosimy o kontakt mailowy. Jakiekolwiek uwagi do wyników są również mile widziane, bo coś nam mogło umknąć.

Międzyczasów z biegu niestety nie będzie dostępnych zbiorczo ze względu na awarię, możecie się posiłkować tym, co otrzymaliście w formie wydruków. Tradycyjnie mapy są już dostępne na stronie i możecie je śmiało oglądać i analizować, wkrótce również zdjęcia.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE