Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zimowy AWF

Nikt nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie - tak można w kilku słowach podsumować 3. etap Warszawa Nocą, który odbył się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Główna w tym zasługa aury - mimo, że było nieco cieplej, niż przez ostatnie kilka dni, to mimo wszystko dosyć zimno i zimowo.

Można więc powiedzieć, że wczorajsze bieganie z mapą wygrali najbardziej odporni na lód na chodnikach i na mróz. Wyglądało to tak:
- Początkujący: 1. Marcin Muniowski, 2. Marianna Muniowska, 3. Tosia Mianowska
- Odważni: 1. Jan Wiśniewski, 2. Andrzej Wołek, 3. Adam Krochmal
- Zuchwali: 1. Krzysztof Urbaniak, 2. Julia Głowacz, 3. Jan Antonowicz
- Profesjonaliści: 1. Ilya Marchuk i Piotr Parfianowicz, 3. Krzysztof Lisak

Jak większość z Was zapewne zauważyła po biegu - doświadczyliśmy złośliwości sprzętu elektronicznego i musieliśmy walczyć z dość poważną awarią komputera. Dzięki manualnej pracy zespołu obliczeniowego, udało nam się odtworzyć w zasadzie wszystkie wyniki, oprócz dwóch osób, które biegały z kartami SI 300674 (czas 26'56) i 886679 (czas 44'14). Jeśli ktoś przyznaje się do tych wyników, to prosimy o kontakt mailowy. Jakiekolwiek uwagi do wyników są również mile widziane, bo coś nam mogło umknąć.

Międzyczasów z biegu niestety nie będzie dostępnych zbiorczo ze względu na awarię, możecie się posiłkować tym, co otrzymaliście w formie wydruków. Tradycyjnie mapy są już dostępne na stronie i możecie je śmiało oglądać i analizować, wkrótce również zdjęcia.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE