Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Puchar Najmłodszych 2017 - ruszamy!

Wystartowała oficjalna strona www Pucharu Najmłodszych 2017, który w dniach 16-18 czerwca organizujemy w Warszawie! Strona dostępna jest pod adresem pucharnajmlodszych.pl i to właśnie tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje odnośnie zawodów. Zapraszamy!

Puchar Najmłodszych to najważniejsza w roku, ogólnopolska impreza dla dzieciaków w wieku do 14. roku życia włącznie. Jej program składa się z trzech biegów:
- bieg sprinterski
- bieg klasyczny
- bieg sztafetowy
W przeciwieństwie do innych imprez rangi mistrzowskiej, aby wystartować w Pucharze Najmłodszych nie trzeba posiadać żadnych licencji - wystarczy się zgłosić w terminie i można startować, więc zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych zawodach. W ostatnich dniach zamieściliśmy na stronie zawodów najważniejsze informacje, czyli przede wszystkim Regulamin zawodów, a w nim m.in. wszystko odnośnie lokalizacji poszczególnych biegów, map, wysokości wpisowego, terminów zgłoszeń i wiele innych. Zapraszamy do lektury!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE