Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Ursynów Nocą za nami!

Stało się - 2 etap Szybkiego Mózgu 2019 za nami! Silna grupa zawodników w liczbie ponad 220 osób wystartowała dziś na Ursynowie, gdzie wszyscy mieli przyjemność zmagać się ciekawymi i wymagającymi trasami.

Budowniczy tras postarał się, aby mimo startu masowego zawodnicy zmuszeni byli do samodzielnego i uważnego pokonywania tras. Odpowiednie ułożenie "motylków", punkty wymagające dokładnego doczytania opisów, czy wariantowe przebiegi skutecznie zajmowały zawodnikom myśli na relatywnie szybkich trasach.

Na trasie początkujących zwyciężył Piotr Wierzbicki, który drugiego na mecie Franciszka Kęske pokonał o 49 sekund. Na 3. miejscu bieg ukończyła Maria Łagowska ze startą jedynie 51 sekund do pierwszego Piotrka. Wśród odważnych najlepszy okazał się Adam Krochmal, który trasę o długości 3.2km pokonał w niespełna 23 minuty. 2. miejsce zajął Filip Pankiewicz, natomiast 3. była Urszula Wąsiewicz. Na trasie Zuchwałych najszybszy był Maksymilian Sobiepanek, który zwyciężył z czasem 24'01''. 2. miejsce po zaciętej walce ze strata jedynie 1 sekundy zajął Bartłomiej Maciejewski, natomiast 3. miejsce ze stratą 1'39'' przypadło Janowi Antonowiczowi.

Na najdłuższej trasie Profesjonalistów najszybszy czas osiągnął Krzysztof Wołowczyk, który dystans 6.3km pokonał w ciągu 25 minut i 3 sekund. Z racji tego, że startował on poza konkursem (jako autor mapy i budowniczy trasy) właściwe 1. miejsce przypadło Karolowi Galiczowi, który zakończył bieg ze startą 1'42'' do Krzysia. Na 2. miejscu uplasował się Ilya Marchuk ze startą 2'23'' do najszybszego, zaś trzeci był Piotr Parfianowicz z czasem 29'12''.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział - pełne wyniki, międzyczasy i mapy znajdziecie na podstronie cyklu. Kolejny etap w ramach którego będziemy obchodzili World Orienteering Day dopiero za dwa miesiące - 15 maja na Bulwarach Wiślanych. Już teraz serdecznie Was zapraszamy!

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE