Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza zakończyły Szybki Mózg 2019!

Finałowym biegiem na Stokłosach zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2019! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego, który wszystkim dostarczył wielu emocji. Zawodnicy mieli okazję zarówno rozwinąć większe prędkości jak i wykazać się umiejętnością skutecznego biegu przy wielu zmianach kierunku i na krótkich sprinterskich przebiegach. Wybór wariantów "lewo - prawo" to typowe łamigłówki, których dostarczają biegi na ursynowskich osiedlach - i tym razem ich nie zabrakło. Trasy oparte na "motylkach" pozwoliły rozbić stawkę na mniej liczne grupy, chociaż przy punktach węzłowych robiły sie momentami kolejki do puszek, co dodawało tylko emocji biegaczom ;)

Na najdłuższej trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotrek Parfianowicz przed Ilyą Marchukiem (obaj UNTS) i Andrzejem Magierem (Orient Races). W Zuchwałych wygrał Krzysztof Wójtowicz, na 2. miejscu przybiegł Stanisław Wołek, a 3. był Jan Antonowicz (wszyscy UNTS). Na trasie Początkujących, zwycięska Helena Szelachowska wyprzedził drugiego Piotra Wierzbickiego z ponad 2-minutową przewagą! 3. miejsce zajął Antoni Wasilewski ze stratą 2'26'' sekund do zwycięzcy. W Odważnych, z kolei, zwyciężył Kacper Podworski, wygrywając jedynie o 1 sekundę z Bartoszem Stopczyński, zaś trzecia była Antonina Mianowska.

Po biegu odbyła się dekoracja najlepszych zawodników Mistrzostw Ursynowa - czyli rywalizacji podczas 6 etapu w naszych tradycyjnych 4 kategoriach, a następnie dekoracja klasyfikacji generalnej całego cyklu - dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród dla najlepszych, a w szczególności Urzędowi Dzielnicy Ursynów :) Dekoracja Mistrzostw Mazowsza w sprinterskim biegu na orientację dla zawodników w wieku 11-18 lat odbędzie się przy okazji najbliższych większych zawodów w biegu na orientację na Mazowszu.

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za udział - to Wy tworzycie te zawody i tę wspaniałą atmosferę! Szybki Mózg zakończony, a tymczasem już teraz zapraszamy na przyszłoroczny edycję, więcej informacji na jego temat będziemy publikować w najbliższym czasie!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE