Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

6 miejsce w sztafecie sprinterskiej na Pucharze Świata w Chinach!

Jesienne zawody to okres, w którym forma zawodnika budowana przed sezonem startowym i podczas jego trwania, walczy ze zmęczeniem narastającym z każdym startem. W trakcie kiedy niektórzy skłaniają się już raczej w kierunku roztrenowania i odpoczynku przed kolejnym sezonem, inni mają szczytowe osiągnięcia.
Zawodnicy naszego klubu uczestniczą w licznych zawodach z niezmienną zaciętością i zaangażowaniem charakterystycznym dla ludzi napędzanych pasją.

Podczas jesiennych dni mieliśmy okazję startować zarówno na zawodach lokalnych, jak i Mistrzostwach Polski, również zawodach zagranicznych na przykład w Czechach czy Finlandii   oraz prestiżowych zawodach międzynarodowych - Pucharze Świata.
Największym sukcesem odniesionym przez dwójkę zawodników naszego klubu – Zuzannę i Piotra na arenie międzynarodowej jest historyczny wynik Polaków - w składzie : Zuzanna Kubicka, Piotrek Parfianowicz, Michał Olejnik, Ola Hornik - zajęli 6 miejsce w sztafecie sprinterskiej na Pucharze Świata w Chinach. Należy również pamiętać o ósmym miejscu Piotrka Parfianowicza uzyskanym we wrześniowych zmaganiach w Pucharze Świata w konkurencji knock-out sprint .


Udało nam się również utrzymać bardzo wysokie trzecie miejsce na Klubowych Mistrzostwach Polski. Ten sukces tym bardziej cieszy, że osiągnięty jest dzięki zaangażowaniu w sport i walce podczas zawodów bardzo wielu zawodników naszego klubu, bez względu na wiek czy płeć.
Podczas zakończenia sezonu biegowego na Mazowszu wielu zawodników naszego klubu zostało wyróżnionych dyplomami dla najlepszych zawodników z poszczególnych kategorii wiekowych.
Każda pora roku przynosi coś nowego. Nadchodząca zima to odpoczynek oraz treningi, obozy...
Skupimy się na tym co przez cały rok wzmacnia klub jako całość i zawodnika jako jednostkę.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE