Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Wszystkie wyniki są już oficjalne. Dziękujemy Wam za udział w naszych zawodach - zarówno dla Was jak i dla nas był to sprawdzian przed zbliżającymi się za nieco ponad miesiąc Klubowymi Mistrzostwami Polski, które mamy przyjemność organizować. Mamy nadzieję, że rywalizacja w typowym mazowieckim terenie - zarówno leśnym jak i sprinterskim sprawiła Wam dużo radości. W ciągu najbliższych kilku dni spodziewajcie się więcej informacji o nadchodzących KMP - już teraz możemy Wam obiecać, że czeka Was rywalizacja na najwyższym poziomie w najlepszym terenie, jakie Mazowsze może zaoferować ;) Do zobaczenia!

 

Komunikat techniczny Lista startowa - nocny Lista startowa -  sprint Wyniki - nocny Międzyczasy - nocny Wyniki - sprint Międzyczasy - sprint Mapy
tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj M21 nocny
K21 nocny
M21 sprint
K21 sprint

 

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE