Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Medale Mistrzostw Polski

W miniony weekend odbyły się pierwsze tegoroczne Mistrzostwa Polski w biegu na orientację. Ścigaliśmy się na długim dystansie w Mechowie k. Pucka. Teren był bardzo wymagający pod względem fizycznym, a trasy długie i męczące - w męskiej kategorii seniorów było to ponad 26km.

Udało nam się wywalczyć w Mistrzostwach Polski i rozgrywanych po raz pierwszy Mistrzostwach Polski Masters aż 8 medali, w tym 3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe. Warto dodać, że oprócz tego w pięciu kategoriach nasi zawodnicy uplasowali się tuż za podium, niejednokrotnie dosłownie ocierając się o medal. Występ jak najbardziej udany, poniżej prezentujemy listę naszych wszystkich medalistów, zdjęcia autorstwa Asi Parfianowicz znajdziecie tutaj, a coś na kształt wyników jest tutaj. Wszystkim, którzy ukończyli bieg gratulujemy i liczymy na jeszcze lepsze występy podczas kolejnych startów.

3. miejsce - Barbara Żebrowska (K20)
3. miejsce - Eugeniusz Besarab (M16)
1. miejsce - Krzysztof Wołowczyk (M20)
1. miejsce - Piotr Parfianowicz (M21)
2. miejsce - Maciej Grabowski (M21)
1. miejsce - Ania Górnicka-Antonowicz (K35)
2. miejsce - Ewa Wołek (K35)
2. miejsce - Marek Wołowczyk (M50)

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE